Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vs Samsung Note 3?

IPhone 5s vs Samsung Note 3?

Figyelt kérdés

Karácsony környékét új telót szeretnék venni, addigra mindkettő kijön, szerintetek melyiket vegyem meg? A Samsung ötletei tetszenek (osztott kijelző, szemkövető szenzor stb)

viszont az Apple IOS-ét jobban szeretem, úgy érzem abban rend van, nincs minden egybe hányva mint az androidnál, viszont nincs annyi jó ötlet (jó az 5s gyorsabb, ugyanakkora üzemidővel, meg az ujjlenyomat cucc sem rossz, de a samsung ötletei jobban tetszenek). Illetve az anyaghasználat ami még az apple felé visz engem.



2013. szept. 24. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha a Samsung ötletei tetszenek jobban, válaszd azt. Előtte azonban mindenképp próbáld ki egy üzletben, nehogy máshogy viselkedjen a valóságban, mint ahogy azt elképzelted.
2013. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%
Ha igazan jó telefont akarsz akkor iphone hiába a sok komoly cucc a note-ban az iphone még is csak iphone ;) és bárki bármint mond akkor is a világ legjobb telefonja az iphone :)én is decemberben veszem az 5s.
2013. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Naná, hogy Note 3, a világ legjobb telefonja és tabletje 1-ben! A processzor gyorsasága és a ram mérete a telefonok és a tabetek között is rekord, nincs nála jobb, ráadásul számtalan funkciója van, az operációs rendszerét leszámítva mindenben sokkal jobb!

Nem tudom, hogy sokan miért vannak oda az iPhone-okért, hiszen csak az operációs rendszerük a legjobb, de az önmagában nem elég! Processzor, ram, tárhely, kamera... ugyanilyen vagy akár jobb telókat lehet kapni sokkal olcsóbban is, az iPhone árát csak az Apple márkanév nyomja fel, ezzel a telefonnal csak felvágni lehet mások előtt, szánalmas dolog!

Amúgy az iPhone-ok kijelzője nem tökéletes, láttam már a valóságban: ha nem pont szemből nézed, akkor szivárványos fénytörés látszik rajta!

2013. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Iphone 5s . És ezt úgy mondom, hogy androidos vagyok és nem preferálom egyiket sem jobban a másiknál
2013. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért egy iPhone 5s nincs egy szinten egy Note 3-mal.Neki az SGS4 az ellenfele.Fényévekkel jobb a Note 3.És legalább úgy tudod alakítani ahogy szeretnéd azt teszel fel rá amit akarsz és nem azt amit a telefon megenged.(És mindezt ingyen)
2013. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, kíváncsi vagyok a tesztekre majd a note 3-ról és persze az ár sem lesz mindegy, ha például órával együtt odaadják 230.000-ért az nem lenne rossz üzlet.
2013. szept. 28. 16:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagy droidos vagyok, de ha ennyi pénzem lenne, akkor már iphone vennék. Az IOS-nek bőven elég, haha röhögve az a hardver ami benne van, a benchmarkokban az 5s az lg g2-vel van egy szinten. Arról meg ne feledkezzünk meg, h az 5s-ben 64 bites CPU van, és ha elkezdenek arra is fejleszteni, az 10-20% plusz teljesítményt jelent majd. A frissítésekről ne is beszéljünk...
2013. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

#5

Ha én 200+ k költenék telefonra, nem hinném h a pár dolláros apk-k lopásával foglalkoznék, hanem megvenném.

2013. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Előző, ne hidd, ismerek olyat akinek iPhone 5-je van és azt vallja, hogy ha nem töri fel semmit sem ér, mert nem akar fizetni az appokért -.-

Vannak ilyenek sajnos.

2013. szept. 28. 17:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom miért csodálkoztok mindkét teló 200+-os.
2013. szept. 28. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!