Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10-es skálákon mérve mennyire...

10-es skálákon mérve mennyire van drága okostelefonod és mennyire vagy hozzá hülye?

Figyelt kérdés

nekem ilyen 3/2


Mert pl nekem egy CPU-s telóm van, 600 MHz, mégse vágom földhöz naponta, hogy lassú, mert ugye én nem azzal kísérletezgetek, mint egyesek, hogy hogyan lehetne akadozásra bírni a 100 ezres telót ipari hulladék appokkal.


Nem hagyom, hogy szabad életet éljen a memória tartalma, stbstb.


Adatkábelt nem is nagoyn használok már, mert otthoni wifi routeren keresztül FTP-vel másolok rá dolgokat.


Másnak ez a teló egy nap alatt lemerül, én sokkal többet nyomkodom, nekem mégis többet bir. UGYE.


2013. okt. 16. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Sony Xperia Z Ultra-m es iPhone 5c 32GB-m van, ezek olyan 8-9 korul vannak arban, es tokeletesen ertek hozzajuk, szoval arra 1-et adok magamnak.
2013. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
10-es skálán kb árban 2-es van a telóm, tehát szutyok az egész, és értek hozzá, ezért amint lesz pénzem veszek egy normális felső-középkategóriás készüléket ami nem fagy, nem akadozik, nem indul újra magától,nem állnak le a programok maguktól
2013. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
csajomnak volt ilyen s3 minije, aztán az is akadozott össze vissza, mert neki nem létezett vissza gomb a telón, csak a home-ot nyomkodta, ha ki akart lépni valamiből. Sok embert ugy gondolja, hogyha megjelenik a homescreen akkor minden rendbe is van.
2013. okt. 18. 14:06
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
10es draga, es nagyon sokat tud
2013. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem xperia tipo van, romolva és rootolva, + semmi felesleges app nincs rajta. XD
2013. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy HTC One-om van. Hogy kinek mennyire drága, egyénfüggő. Hülyének egyáltalán nem tartom magam, viszont a RAM élheti a saját életét. Egyelőre van belőle elég. Fölösleges appok nincsenek, csak olyanok, amiket nem tudok böngészőn keresztül elérni (pl netbank, zenelejátszók, videólejátszó, totalcmd, és pár hasonló).
2013. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!