Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Sony xperia z1...

Iphone 5s vagy Sony xperia z1 a jobb? melyik és miért?

Figyelt kérdés
ne az árát nézzétek, sony meddig vízálló? :)

2013. okt. 17. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Sony messze-messze-messze jobb az almánál. Az iPhone egy túlárazott vacak. (Volt szerencsétlenségem iPhonehoz, egyszerűen szörnyű. Sokan istenítik, nekem ingyen se kéne - az ára annál inkább...)


Az Xperia 1 méterig vízálló 30 percig.

2013. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
a kettő közül tényleg a sony-t válaszd.
2013. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Sokaknak savanyú a szőlő, ja persze az iphone egy "hulladék". Nem véletlenül látod annyi ember kezében. A világ legjobb telefonja. Kipróbálhatod az androidot, de egy iphone után csak egy összetákolt szardarabként fogsza sonyra tekinteni.
2013. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha az árát nem nézzük hanem csak a használhatóságot,felhasználói élményt stb.egyértelműen a Sony.iPhone 5s a fasorban sincs.Na jó,a fasor végén talán ott van.Ha pedig az árát is nézzük akkor meg aztán még egyértelműbb a Sony.
2013. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Mindkét tábornak szeretnék gratulálni. Nem a másikat kell fikázni, hanem elfogadni, hogy mindenkinek más a jó. Ez a legjobb telefon duma meg... Na inkább hagyjuk.


Kérdező: Attól függ, mit tartasz fontosabbnak. A vízállóságot, vagy a jobban optimalizált szoftvert? Persze dönthet még a kamera, és bármi más is, ami épp fontos.

2013. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

nem csak a vízállóságról lehet itt szó.

azért a z1 már normális kijelzőt kapott a régebbi xperia telókhoz képest(Triluminos lcd) és sokkal szebb-nagyobb a felbontása, így a pixelsűrűség is lényegesen nagyobb,tehát szebb képet is ad a z1. ja és nem kell szöszmötölni a dolgok felmásolásával , mint iphone-nál, fogod ás áthúzod a dolgokat, mint egy szimpla pen-drive-ra a gépről.

2013. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképp a Sony-t! Az iPhone-ok nagyon túl vannak árazva, ott leginkább a márkanevet kell megfizetni, és csak az operációs rendszerük a legjobb, de az önmagában nem elég, hardver is kell hozzá (processzor, ram), amiben a Sony kb. 5x jobb! Ráadásul az Android egyénileg testreszabható, és sok alkalmazás van hozzá, na meg a 4.1-es verziótól kezdve az Android is elég stabil rendszer.
2013. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#6-os


Az a nagy híres Triluminus LCD-d a többi Sony TFT panelhez hasonlóan fakó, csak nem annyira mint a többi Sony.


Egyébként ha az ár tényleg nem számít, akkor az Iphone 5S talán jobb választás lehet, mert az tény hogy az összes Apple (igen kivétel nélkül) túlárazott, DE NEM VACAK. Én mindhárom nagyobb platformot sajnos nem tudom szubjektíven megítélni, ugyanis egy Androidos ZTE Skate (kevésbé büszke) tulajdonosa vagyok, de tény hogy az IOS tényleg nagyon jól optimalizált tehát hiába az Androidos Sonyba a 4 mag, ha az Iphonera az a 2 (sokkal) jobban van optimalizálva, tehát én az Iphone 5S-t javaslom ha az ár nem számít, mert elismerem hogy az IOS tényleg egy nagyon jó Oprendszer.


Remélem segíthettem ;)

2013. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Sony Xperia Z1 a legújabb és a legerősebb Snapdragon 800 Cpu van benne! Adreno 330 GPU! Jelenleg ez a legerősebb hardver a piacon! Remélem tudtam segiteni! :)
2013. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azért mostmár az ár is számít meg a többi is szóval szerintem Sony Xperia Z1 lesz :) !!! köszi mindenkinek
2013. okt. 31. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!