Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vélemény?

Sony Xperia L vélemény?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni?

kijelzője szép?

programok Játékok hogy futnak,nem szaggat fagy??

zene hogy szól.

HTC desires 500 nokia lumia 520 Sony xperia l melyik jobb??

saját tapasztalatot irjatok.

előre is köszönöm

megy a zöld kéz



2013. okt. 17. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül az xperiát venném, egy hátránya van, hogy a kijelzője nem túl szép de meg lehet szokni. Talán 800x480 képpont ha jól emlékszem.
2013. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az xperia l nekem jól funkcionál. Gyors és nem zavaró a felbontás egy cseppet sem. Sőt állítólag szebbek a színei meg a betekintési szöge is jobb mint a Z-nek. A kameráját fikázzák, de nem tré.
2013. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, én is kipróbáltam és nagyon gyors, a kamerát nem próbáltam, de csak nem lehet olyan rossz. A kijelzője szerintem szép. Szerintem is ebben van a legszebb kijelző mint ahogy írták is.
2013. okt. 19. 09:44
 4/6 anonim válasza:
Nekem is l van. Miért rossz a kijelző? Nagyon is jó! Minden játék elmegy rajta szaggtás nélkül (real racing 3, d-day) csak ajánlani tudom
2013. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hála istennek l-em van és igaz hogy a legszebb kijelzője van a sony közöt sőt állítólag a világ összes tft kijelzős telói között a legjobb tft.egyébként minden játék megy nem szaggat az optimalizálás tökéletes!a kamera meg sztem szép ahhoz képest hogy csak hd ban lehet felvenni a videót.
2013. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz.Tényleg a SONY eddigi legjobb tft kijelzője.Az xperia z meg a többi full hd-s sony kijelzője az L mellett lepkefing.(Már bocs a kifejezésért).Hardver és optimalizáció rendben.A kamera szép hiába a hd videó.Főleg amióta kijött az L re a 4.2 még jobb lett.(Csak halkan megjegyzem játékra kítűnő ugyanis egy komoly 3d grafikus gyorsító igényű játék az s3 man besz@rt még ezen elment szaggatás nélkül(Jó hogy mivel az xperia L jobb 3d terén).
2013. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!