Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy az ismerős...

Mit csináljak, hogy az ismerőseim ne lássák, hogy fent fagyok Facebookon, mikor bekapcsolom a wi-fit?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom a wi-fit, rögtön ír valaki FB-on. Próbáltam már, hogy kilépek Facebook appban, de Messengeren akkor is írtak.

2013. okt. 17. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Gépen a chat beállításainál szépen beállítod, kit nem akarsz, hogy lásson.

Ha senkit, akkor kikapcsolod az egészet.


Vagy a másik út: nem olvasod el az üzenetet, csak majd később, és kész. Ha olyan gyökér az ismerősöd, hogy nem fogja fel, hogy csak felnéztél épp telefonon, de nem volt időd beszélgetni és megsértődik, akkor sértődjön csak meg.


Én sepicel 0-24-ig elérhető vagyok chat-en, ugyanis non-stop be van kapcsolva a gépem. Mára megszokták, hogy nem biztos, hogy rögtön válaszolok.

2013. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt elfelejtettem írni, hogy telefonról van szó (Android)

2013. okt. 17. 22:34
 3/3 anonim válasza:
Attól az alkalmazásban kapcsold ki a chatet ugyanúgy.
2013. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!