Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem egy Huawei Y300-at,...

Ma vettem egy Huawei Y300-at, amin Android 4.1.1 van. Milyen hasznos appokat ajánlanátok rá?

Figyelt kérdés
Wifi-kezelés, navigáció, fájlkezelő, videó lejátszó, office-szerű stb stb. Jöhetnek fizetősek is!

2013. okt. 17. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Navigáció: sygic, igo, tomtom

Fájlkezelő: Astro file manager, ES File Explorer (én ezt használom).

Office: QuickOffice, OfficeSuite (megvan mind2)

Lejátszó: MX player(videó/film), PowerAmp(zene).

2013. okt. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem rossz döntés volt hogy y300-at vettél mert ismerősömnek is olyan van és eleinte minden jól ment rajta egy fél év mulva már egy doodle jumpot se bírt el.
2013. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó:


persze...


ezen az oldalon 2 gyártót utálnak egyesek.

az egyik a huawei a másik a sony, mivel mindkettő azonos árkategóriában jobb mint a galaxy az isten...

2013. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el h a Huawei az kínai márka ezért azt én se ajánlom(és itt most jönnek egyesek h a samut is ott rakják össze bla bla bla), DE szerintem hülyeség az h fél év után csak úgy bekrepál. Ezek nagyon ritka esetek, nem kéne egyből az összes ilyen telefont sz@rnak titulálni az3ért mert a haverod kifogott egyet.

Ja amúgy tényleg nagy divat mostanság a samu (de valahol meg is tudom érteni h miért).

2013. okt. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekess nekem május óta van ilyen telefonom és egyáltalán nem lassult le. Ne csodálkozzon rajta a barátod, hogy lelassul a telefonja ha mindenféle szarral pakolja tele. Töröljön mindent külső-belső memóriából és csináljon egy gyári beállítás visszaálliítását. Tuti van fent neki egy vagy akár több olyan program ami lelassítja.


Kérdés kiírojának meg: Azt, hogy te mit pakolsz a telefonodba csak te tudhatod. Ott a play áruház. Nézegesd mik vannak ott és ha valami megtetszik szed le, teszteld, ha tetszik hagyd fent ha nem töröld.

Alapvetőek nálam: opera mini, valamilyen időjárás ap. (idokep),friendcaster(facebook helyet),shazam (zenefelismerő), valamilyen zene letöltő, Igo (ez a playen nincs fent, netről kell leszedni.) én filmeket nem nézek, de akkor az mxplayer, sweype keyboard free (ha gyorsan akarsz írni),game booster(játék gyorsító) stb stb.

2013. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!