Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » M-Tech Atab4-ről tapasztalatok?

M-Tech Atab4-ről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék vásárolni. A belső felépítés elég jónak tűnik, de nem ismerem ezt a márkát. Akkuidő, minőség, sebesség,...stb.
2013. okt. 18. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Atab7 tabletem van tőlük. Kb. egy éve vettem, szóval lehet, hogy lesznek frissebb vélemények is.

A kijelző/érintőképernyő teljesen rendben van. Működésre azt mondanám, hogy amire kell, arra jó. Én főleg wifi-internetre használtam, meg pár offline app van rajta, egyszerűbb játékok. (Ne kérdezd mik, mert egy ideje elő sem szedtem más okok miatt.) A neten a videókat aránylag elég jól viszi, a rátöltött klippek, filmek is mennek. Van pár jó lejátszó a google store-ban, előtte érdemes ott keresgélni. A weboldalak néha kicsit befagynak, és hajlamos a memóriában lévő appokat kilőni, ha kell másnak a hely, de ez inkább Android jellemző, mint hardver. Android verziótól is függ, enyém asszem 4.0. Netezéskor türelmesnek kell lenni vele, mert ez nem gyorsvonat.


Összességében az van, amit egy tesztben is leírtak valahol: Ha az ember tisztában van a korlátaival, nem vár tőle többet, mint amire képes, akkor teljesen jó. De ha a legjobbakkal hasonlítja folyton össze, akkor persze hogy csalódni fog. :)

2013. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...Annyit tennék még hozzá, hogy az utóbbi időben az akku töltés kicsit furán megy. Amikor látszólag feltöltött és kihúzom a táp kábelt, akkor kikapcsol, de minden üzenet nélkül, mintha az aksit vettem volna ki. Utána a ha bekapcsolom, alig mutat szuflát, és tölthetem újra. Elég fura. Valami nem okés vele, de lehet, hogy csak engem szivat és nem típushiba. :)
2013. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Karácsonyra kaptam egy ilyen telefont, aTAB402w, android verzió 4.2.2.

3 hete nyüstölöm, sokféle program futott rajta. Eddig fagyás nem volt. a net-sebesség, böngészés rendben van. Youtube videókat lejátssza mind a böngésző, mind a youtube alkalmazás, szaggatás nélkül.


Dual Simmes, külső SD-vel bővíthető, a proci is dual-proci, 1.2 Ghz-es. Full 3d játékoknál érezhető már a lassulás, nem játékhoz tervezték.A felhasználói programok (Logmein, quick Office) gyorsan működnek,mx player a nagyobb felbontású filmeket is lejátsza szaggatás-mentesen.


Sajnos az akkuja 1200-as, szerintem egy ekkora kijelzőhöz kevés. Alapállapotban a telefon 3-4 napot bír, napi egy-két telefonálással, de videónézés, netezés alatt 6-7 óra a maximum "teherbírása", utána tölteni kell.


Az akksit leszámítva -eddig- nincs rossz tapasztalatom róla.

2014. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
testvéremmel mind a ketten ilyet kaptunk. nem volt vele semmi gond, de az utóbbi időben elkezdett meghülyülni. nálam a töltője romlott el, a tesómnál a vissza gomb és néha a fülhallgató csatlakozó szarakszik
2014. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 htr válasza:
másodszor vittem ma szervizbe. először a füles csatlakozója krepált be most meg a kijelző. nem egy brutáljó telefon leginkább azt mondanám rá hogy gagyi. az érintőképernyője mindenre felold, az akksi nem bírja tovább 1 napnál ami átlagosnak mondható.
2014. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!