Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520,620,720 vagy...

Nokia Lumia 520,620,720 vagy HTC 8X?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes felhozatal, mert nem egy kategória, 720-ig 512MB RAM van bennük, míg a 8X-ben 1GB, de csak ez az egy érv szól mellette! Azért választanék Nokiát, még ha kisebb is a kijelző felbontása és a RAM mérete, mert sok exkluzív Nokia alkalmazás és funkció van a Lumiákon, amivel sokkal használhatóbb és élhetőbb/szerethetőbb a rendszer!


Még érdemes lenne szerintem elgondolkodnod 820-on vagy akár 920-on is, ezeket meglehet már venni függetlenül akár 70-80.000 Ft-ért, és akkor az 1GB limites alkalmazások és funkciók miatt sem kell aggódnod!

2013. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

"Érdekes felhozatal, mert nem egy kategória, 720-ig 512MB RAM van bennük, míg a 8X-ben 1GB, de csak ez az egy érv szól mellette! Azért választanék Nokiát, még ha kisebb is a kijelző felbontása és a RAM mérete..."


A második mondatoddal rögtön meg is cáfoltad az elsőt ;)


Egyébként ezek közül én mindenképp a 8X-et venném, mert ugye SLCD2 kijelző, ami nagy betekintési szöget, és tűéles képet produkál, ugyebár 1 GB RAM valamint ha esetleg hallgatsz zenét telefonon, akkor a hangszórója is már-már kiemelkedő, de fülessel talán csak a HTC One teljesít jobban, ugyanis a 8X-ben van egy minőségi beépített erősítő, ennek köszönheti tiszta hangzását. Mellesleg a WP8 referenciamodellje, ezért pár évig még biztosan fog szoftveres támogatást kapni a Microsoft részéről.


Remélem segíthettem ;)

2013. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
HTC 8X is szerintem is. Állandóan csak azért ajánlják a nokia-t , merthogy húúú extra alkalmazások. Például ingyenes navigáció? húha :O , ha az embernek kell használnia biztos bele hal abba a pár 100forintba, vagy pár mega nethasználatba amit igénybevesz a dolog ...
2013. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!