Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nano sim kártyából mennyire...

Nano sim kártyából mennyire biztonságos microt csinálni?

Figyelt kérdés
Venni fogok egy xperia z-t amihez ugyebár micro sim kell, de nekem nano van még. Mennyire biztonságos a kártya méretre vágása? Továbbá gsm üzletek csinálnak ilyeneket?

2013. okt. 18. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nano simet vágod tovább akkor abból supernano sim lesz maximum.Gondolom te a minisimre gondoltál hogy az van neked.Otthon is megcsinálható csak le kell tölteni egy sablont a netről és egy nagyon éles ollóval vagy késsel kivágni.Elég kockázatos de ha ügyes vagy nem lesz gond.GSM üzletek szerintem csinálnak ilyet úgy hogy inkább ott érdeklődd meg mintsem hogy elb..szd a simedet.
2013. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

gsm csinál ilyet igen amennyiben van sim vágó,de szerintem már mindegyikbe van.

nekem 1000ft volt a vágás.

2013. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen akkor gondolom a mini sim az amire gondoltam.. (a hagyományos ami eddig volt)

2. válaszoló: és működik is vele rendesen a telefonod?

2013. okt. 19. 12:33
 4/6 dirtboy ***** válasza:

persze hogy működik,ami a fémrészen kívül van abban nincs semmi,az csak műanyag így azzal hogy elvágják semmi károsodást nem szenved.

ollóval sablon nélkül viszont ne próbáld vágni mert ha kicsit eltér akkor már lehet nem fog jól érintkezni a telóban.

2013. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
ja és a maradékot ha nem adná magától az eladó akkor kérd el,a rendes simvágó az kitolja belőle a micro simet úgy hogy abba még ha szükséges vissza tudod rakni a már kivágott darabot,így végül is egy átalakítót kapsz amivel minisimként is használhatod a későbbiekben ha szükséges.
2013. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2013. okt. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!