Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet újratenni az...

Hogyan lehet újratenni az androidot?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány hónapban borzasztó lassú lett a telefonom (Xperia U), és ezért szeretném újratenni az ICS androidot. Anno még a 2.3-as Gingerbread-al vettem, miután megjelent a telóra az ICS azonnal frissítettem és nem lett drasztikusan lassabb és szebb is lett, de az akkori állapotot össze sem lehet hasonlítani a mostanival, amikor 2 percet kell várni arra, hogy a Chrome lefagyjon. Szóval manuálisan vagy esetleg egy progi segítségével, hogyan lehet újra tenni a 4.0-ás ICS-t. Lehetőleg szájbarágós tutorialt linkeljetek. :-)

2013. okt. 18. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég lesz egy factory reset is. Próbáld meg: [link]

Csak angol linket találtam ahol elég szépen leírja a dolgokat, youtube-on videót is kapsz eleget. EZ MINDEN ADATOT TÖRÖL A TELEFONRÓL EZRT A FONTOSABB DOLOKAT MENTSD LE, lényegében leformázza a tárhelyet.

2013. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A gyári adatok visszaállítása és a tárhely formázását meg is csináltam, de a lassúság mellett volt egy másik probléma is, mégpedig az, hogy az érintőképernyő sokszor csak harmadjára reagált és nekem a T-Mobile-ban azt mondták emiatt kell egy szoftverfrissítés, viszont erre nekem csak hétvégén lenne időm és mindig szükségem van a telóra szóval ezért lenne jó ha meg tudnám magam csinálni.

A fentebb említett hiba miatt egyébként kvázi idegösszeroppanást lehet kapni, mert egy mondat begépelése során is minden negyedik karakterre 2-3-szor kell ráböknöm.

2013. okt. 19. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A Factory reset-et meggcsináltad?
2013. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen
2013. okt. 19. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
És?
2013. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem probléma, akkor vidd be a T-be. Ők majd tesznek rá frissítést.

Aztán ha utána is olyan, akkor kérd a cserét. PErsze ők a javítást fogják felajánlani, de te ragaszkodj a cseréhez. Nekem is így cserélték az egyik telefonom. Az is SW hibás volt és nem tudták javítani.

Persze itt lehet, hogy más gond van, de te csak annyit látsz, hogy a teló lassú.


Ha a gyári visszaállítás sem segít(ett), akkor valami más gáz van. Az ICS-en is megcsináltad?

2013. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen megéri ICS-re frissíteni. Bár nekem Xperia Mini-m van és én már alapból ICS-el kaptam de egy ismerősömnek Mini Pro-ja volt és azt mondta hogy ICS-en gyorsabb lett mint a 2.3-ason amilyen volt. Lehet hogy először lassabbnak tűnik de egy idő után megszokod és meglátod hogy az appok és minden gördülékenyebben fog menni.Illetve mivel újabb ezért támogatottabb is. Frissíteni lehet otthon is, rádugod a gépre és PC Companion-nal kéred a frissítések keresését utána egyszerűen lépésenként frissítheted. Ha úgy sem oldódik meg a probléma akkor tényleg szervíz.
2013. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!