Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 T-mobil...

Nokia Lumia 520 T-mobil Internet elérés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma váltottam pont erre a készülékre, eddig nagyon tetszik, de sajnos sehogy sem tudom használni a T-mobil surf csomagját internetelérésre, és ez borzasztóan zavar:/.

A havidíjat levonta, az eredeti 990FT-t lebeszélhetőségből már csak 100ft volt rajta(-890 / hó), de nem tudok csatlakozni az internetre.

Wifiről jó és szuper, de az sajnos nincs a közvetlen közelembe, illetve ezért szerettem volna ezt így..csak nem működik sajnos.

Tudnátok segíteni?


Előre is köszönöm!



#internet #probléma #T-Mobile #Nokia #díjcsomag #surf #lúmia #doesn't work #internet_service
2013. okt. 18. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Aktiválni kell a Go!NapiNet szolgáltatást.


Ezt megteheted az online ügyfélszolgálaton néhány kattintással, vagy a telefonos ügyfélszolgálaton.

2013. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És tényleg!

Ment a zöld, nagyon köszönöm!:)

2013. okt. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!