Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 vagy...

Huawei Ascend Y300 vagy Telenor Smart Touch Pro?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
utóbbi, mert nagyon kicsivel gyorsabb a procija és nagyobb a kijelzője. viszont a másik jobban néz ki.
2013. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is pont ezen filózok....szerintem smart touch pro lesz.
2013. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, valóban igaz amit az első mondott, de szerintem a proci különbség nem észrevehető. Én jobban hajazok a huawei felé, mert nekem is jobban tetszik külsőre..
2013. okt. 20. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. valószínű h nem észrevehető a különbség. már csak az a kérdés hogy melyik kijelző méret felel meg neked jobban. én pl. fogtam mind két méretet és nekem annyira nem volt érezhető a külonbség. szóval maradtam a huaweinél.
2013. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval neked Huawei telefonod van? Valószínűleg én is azt fogom választani.. Miért javasoltad elsőre mégis a másikat?
2013. okt. 20. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
igen az van. és csak a proci meg a kijelző miatt, de biztos hogy nem venném meg.
2013. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia! megvan? mi a véleményed? köszi :)
2014. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, megvan az Y300-as és tetszik. Persze nem egy topkategóriás telefon, de a tavalyi ár-érték bajnokként emlegetik és szerintem is megér annyit, amennyiért már hozzáférhető.
2014. jan. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!