Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Választhatok két telefon közül melyek ezek:

- Sony xPeria L

- LG Optimus L9


Melyiket válasszam?

Kérlek titeket, hogy érveket is írjatok miért "x"-et és miért ne "y"-t! Ha nektek pont valamelyik telefon megvan, mondjatok róla véleményeket is kérlek!


Köszönöm szépen!



2013. okt. 20. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
L, mert jobb.
2013. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Xperia L, mert használtam pár LG-t, bár nem voltak csúcskategóriások, de még a menüben is kegyetlen lassúak voltak.
2013. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, de azért még szükségem lenne pár véleményre!
2013. okt. 21. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
sony l
2013. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én LG l9 II-t használok.

1 hónapja vettem és 2 telefon volt esélyes, az L9 II vagy Sony Xperia M.

A sony se volt rossz de valahogy az LG jobban megfogott, nagy hangsúly volt a kijelzőn ,mert hát azzal találja szembe magát legtöbbször az ember és a Sony L és M készülékekbe is TFT kijelző ban (elavultnak mondanám) míg ellentétbe az L9 II-vel az LG True HD IPS panelt rakott kijelzőnek.Sajnos összehasonlító videót csak HD super amoled és True HD IPS közt találtam de még az amolednek is szebb képe van a tft-hez képest.

http://www.youtube.com/watch?v=YF-Z3_f3WCE

2014. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!