Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam: Nokia...

Melyiket válasszam: Nokia Lumnia 625 vagy Nokia Lumnia 720?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 10:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
ha picivel jobb kamerát akarsz, 720, de egyébként amelyik olcsóbb...csak azért mert 4g-s ne válaszd a 625-öt, de ha az az olcsóbb akkor igen :D
2013. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindkettőt hajszálpontosan ugyanabban az árban érem el.A méretbeli különbség miatt gondolkodom. A 625-ös lenyűgözően szép és nagy a kijelzője.Sajnos azt nem tudom, hogy mennyire látszanak majd a pixelek rajta (800*480-as felbontás mellett...) Állítólag nem okoz gondot. Erre tapasztalat?
2013. okt. 20. 08:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy 1366x786p-s 15,6"-os laptop 100dpi-s a 625 200dpi-s....

Én is mielőtt megvettem a 625-öm, utánaolvastam, és mindenhol azt írták, hogy ki fog folyni a szemem olyan pixeles lesz, pedig nagyon szép képe van.

Hardveresen és szoftveresen is jobb mint a 720. A 4,7" pont a kezemhez simul, ellenben mivel csak fél giga ram van benne(a 720ban is), így komolyabb játékra nem alkalmas, az asphalt 7 a maximum(lehet az asphalt 8 is elmegy rajta, ha kijön novemberben).

Az offline navigáció is nagyon jó, ellenben nincs benne iránytű, ami elég zavaró(nem tudom hogy van-e a 720ban, nekem is azt írták hogy van)

Gyakori használat mellet is kibír egy napot, de ha a zsebemben van akkor egyáltalán nem merül, ami óriási plusz.

2013. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.A felbontással kapcsolatosan tényleg ha belegondolok...Amit még tudni szeretnék,(mivel én jelen pillanatban még androidos felhasználó vagyok), hogy a wp8-on futtatható-e háttérben skype, illetve a 625-ös tudja-e kezelni például a viber programot. És még egy kérdés: hallottam, hogy a WP elég nehézkes a személyre szabás terén. Ez a WP8-ra is érvényes? Valamint vannak gyorsgombokra lehetőségek? (pl. közvetlen hívás, gyorsgomb-előre beprogramozott- a navigációra ? )
2013. okt. 20. 11:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Tudtommal futnak a háttérben, de nem nagyon próbáltam ki őket. Van rá viber(www.windowsphone.com/hu-hu/store, itt néz körül, ha érdekel hogy mi van rá)


Mit értesz személyre szabáson? meg tudod változtatni az egész rendszer színét(háttér:fekete-fehér, minden más olyan amilyet te akarsz), Launcherek nincsenek rá mint androidra. De szerintem nem is kell, nagyon jól néz ki így is, és sokkalta egységesebb a felülete mint az androidnak


Igen szinte bármit kitűzhetsz a kezdőképernyőre, névjegyeket, úticélokat, rádiókat, képeket, híreket stb

2013. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy pár negatívumot is mondok azért, windowsphone-ra meg kell venni az alkalmazásokat, itt nincs olyan mint android-ra hogy megnyomsz egy gombot és fel is van törve a telefon, meg ingyen szedsz le mindent. Az első bekapcsoláshoz kellenek majd a szüleid is, ha nem múltál el 18, kell hozzá egy outlook cím(msn cím is megteszi)

Nincs benne fájlkezelő(ezt a következő frissítéssel orvosolni fogják(kb 1-2 hónap)

Hátul van a hangszóró, ami elég zavaró videóknál.

Néha lefagy, de ez gyermekbetegség, majd kinövi

A legtöbb általánosságban a wp 8-ról szólt, az utolsó előtti a 625-ről, nem tudom hol van a 720 hangszórója

2013. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez így most teljesen ijesztő.Mivel androidoos"fogyasztó" vagyok, nem is tudom mennyire merész lenne egy váltás. A samsung mini már teljesen használhatatlan amiatt hogy mindig lefagy ( állandó email frissítés, gps, stb)Gondoltam váltok , a samsung nem tud semmi jót nyújtani abban a aktegóriában, amit most anyagilag elérek. A nokia lumnia verhetetlen áron kínálja a 625-öt, de ugyanebben az árban a 720-at is. A nagyobb képernyő inkább befolyásolna... De ahogy gyűjtöm az adatokat a wp8-ról, egyre jobban megijedek tőle...
2013. okt. 20. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik része az ilyesztő?
2013. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Például az,hogy az alkalmazások fizetősek rá. Nem vagyok hajlandó fizetni egy kommunikációs alkalmazásért, ami manapság már mindenik majdnem ingyenes.Aztán az alkalmazások kezelése sem kristályos ekőttem.Pl. telefonálás közben nem tudok megnyitni egy jegyzettömböt, vagy aktív vonal mellet bejegyezni egy uj számot a névjegyzékbe?Az igaz, hogy nem tudok háttérképet adni a mobilomnak?És az is igaz, hogy a csengőhangot csak a rendszeren belül tudom levenni? Én elköteleztem magam, hogy wp8-ra váltok, de meginogni látszik a szándékom.
2013. okt. 20. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik alkalmazás fizetős, a legtöbb ingyenes, amelyik nem annak meg általában van reklámos verziója, de itt nincs olyan hogy egy fizetős alkalmazást(pl játék) ingyen leszedsz. A többit a gdr3 fogja javítani amit most adtak ki, és pár hónap múlva kapunk meg mi, mezei felhasználók
2013. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!