Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telefon...

Milyen érintőképernyős telefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Én eddig Samsungban és Sony Ericssonban gondolkoztam. Lehetőleg qwerty billentyűzet is legyen rajta, mert ez lenne az első érintőképernyős mobilom.

Köszi a segítséget!



2013. okt. 20. 16:53
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:

A Samsung drága, Sony-Ericsson meg már nem is létezik, csak Sony.

Qwerty billentyűzetes meg már nincs is a piacon, kikopott. Ha nagyon akarsz vehetsz SE Xperia Mini Pro-t de az már nem számít jónak és drága is ahhoz képest.

2013. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha 4" vagy afölötti képátlójú telefont veszel lesz elég hely a virtuális billentyűzet használatához.
2013. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
QWERTY billentyűzetes telefonból én kizáról a Sony Ericsson Xperia Mini Pro (SK17i) mobilt tudnám ajánlani. 1 GHz-es proc, 512-es RAM. Nem egy atomerőmű, de egy átlagember igényeit (internet, SMS, telefon) bőven kielégíti. Játszani nem épp alkalmas, esetleg a régebbi, 2D-s játékok mennek rajta gyönyörűen. A 3D játékok már néha-néha megakadnak, épp annyira, hogy az már nem élvezhető.
2013. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4" felett elég kényelmes a virtuális qwerty billentyűzet.
2013. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nem kell lepontozni! válasza:
0%
Samsung galaxy mini 2
2013. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Qwerty-sből nézd meg ezeket! Az Xperia Pro-hoz bár szétcsúsztatható van írva, de a kijelzője érintős!


[link]

2013. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget!
2013. okt. 23. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!