Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvennem a Nokia...

Érdemes megvennem a Nokia 5310-est ha zenehallgatásra (kifejezetten) nem használnám?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy zenemobil de nagyon tetszik, t-mobile-os és minden benne van ami nekem kell. Zenét viszont mp3-ról hallgatok. Érdemes?
2009. nov. 11. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát sok értelme nincs a dolognak, bár mostanábban midnen telefon alkalmas zene lejátszásra. Egy kérdés mi a fennért kell neked mp3 lejátszó hogy ha a telefonod tudja, ezt sose értettem, én is hárklis vagyok a jó hangzásra de sztem a metron meg a buszon tök8 nem fogom ki hallani, és arra böven jó egy mobiltelefon is( Természetesen nem a leggagyibb béna gyári headsetel de egy félprofi füllesel és normális mp3 fájlokkal ( min 192 kb/s bitráta fellet ) teljesen jó egy mobil is :)

üdv,

2009. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem most csak "sima" mobilom van, meg sztem egy mp3 bőven nem ugyan az, mint egy mobil. Sok szempontból nem.
2009. nov. 12. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, mi az a funkció amit nem tud kiváltani a mobil?
2009. nov. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem közel két éve van ilyen telefonom, és nagyon ritkán hallgatok rajta zenét. Viszont nagyon szeretem! Én csak jót tudok róla mondani, úgyhogy ha belőlem indulsz ki, akkor nyugodtan megveheted :-) Nekem azért tetszett meg, mert kicsi, vékony, nem kell külön koffer neki :-))) Menüje a szokásos Nokia menü.
2009. nov. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Vedd meg nyugodtan,nagyon jó kis telefon,zenét tényleg nem érdemes róla leöli az akksidat...
2009. nov. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a zenelejátszás a fő szempont, akkor sztem Sony Ericcson. Szebben szól mint a Nokiák, és talán olcsóbb is, és talán még egyéb más dolgokban is többet tud.
2009. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Félreértettem! :) Ha NEM használnád zenehallgatásra, akkor akár megveheted, mert nem rossz teló, bár a Sony Ericsson-on telók sztem ettől függetlenül is jobbak.
2009. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Egyébként a mostanim se csak egy régebbi típus!

2009. nov. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!