Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha már régóta vagyok Tmobile...

Ha már régóta vagyok Tmobile ügyfél új telefon vásárlásánál nem kapok valamilyen kedvezményt?

Figyelt kérdés

Az anyukám és apukám már több mint 10 éve Tmobilos. Domino kártyásak,de azt nem tudom pontosan,hogy milyenek. (Ha lefogy a pénz a telefonjukról,akkor feltöltik)

Most szeretnék venni egy sony xperia SP-t. mivel 16 éves vagyok anya nevére vennénk. nem kapunk valami kedvezményt?



#zmobile
2013. okt. 20. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Max olyan kedvezményt, amely előfizetéssel és/vagy hűségnyilatkozattal párosul.

Egyébként kedvezményes elnéző mosoly jár a feltöltőkártyás előfizetéshez.

2013. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lépj be a t-mobile oldalán a telefonszámoddal, utána pedig jobb felül a piros gomb alatt hűségpontjaim. Ha már arany vagy platinakártyás vagy, akkor kaphatsz kedvezményt készülékváltásra, de talán egyébként is! Nézz utána.


Bármelyik telefonnal beléphetsz, regisztrálhatsz, csak küldenek a számra visszaigazoló kódot.

2013. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!