Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3GS-t szeretnék aktivál...

IPhone 3GS-t szeretnék aktiválni, de nem tudom, hogy milyen függő és ezért nem tudom, hogy milyen SIM kártyát tegyek bele. (? )

Figyelt kérdés
Próbáltam Vodafone-os és Telekom-os kártyával is de nem fogadja el. Tudom, hogy van rá valamiféle jailbreak-es megoldás, de úgy a push értesítéseket nem kapom meg. Van rá valami mód, hogy mondjuk IMEI szám alapján megtudakoljam INGYENESEN, hogy milyen függő? Esetleg egy gsm boltban kaphatok erre választ? Sajnos a doboza nincs meg, úgyhogy nem tudom a modellszámát sem. :(

2013. okt. 21. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt akitől vetted.
2013. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

És TELENOR kártyával próbáltad-e? Kizárásos alapon ilyen függő.Hacsak nem külföldről vásároltad.

2013. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

@Freedline


Telenoros nem lehet, mert akkoriban az nem árult iPhone-t.

Olyan megoldás érdekelne, hogy az IMEI szám alapján meg lehet-e tudni ezt?

2013. okt. 21. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha egyik Magyarországi szolgáltató kártyáját sem fogadja el(wtf?)akkor vagy "letiltott" készülék,vagy külföldi szolgáltató függő...

Segítség-LINK: [link]

Vagy: [link]

2013. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

@freedline


Szia!


A sztori: Barátnőmé a telefon, aki még a nyáron vette használtan. Jailbreak-el volt függetlenítve, mert baseband volt cserélve. Mivel a Jailbreak-el volt aktiválva is, ezért nem kapta meg a push értesítéseket (Facebook, Viber csak wi-fi-n ment [engedélyezve volt a 3g], stb.).

Pár napja véletlenül rányomott a Visszaállítás-ra iTunes-ban, így újra aktiválni kéne, de nem megy, a fentebb leírtak miatt. A telefon azonosítói közül egyedül az IMEI számát tudom megnézni, és ha az alapján be lehetne azonosítani a szolgáltatót, akkor tudnék szerezni olyan kártyát (akár külföldit is).

2013. okt. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!