Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig tart a frissítés?

Mennyi ideig tart a frissítés?

Figyelt kérdés

sony xperia u szoftverfrissítése 2.3 androidról 4.0-ra


már 4 részből megcsinált 2-t (kezdés, előkészítés) most csinálja a frissítést és hátra van a befejezés. ez a 2 rész még mennyi idő?


2013. okt. 21. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tenném rá a 4.0-t. Xperiákon a 4.0 nagyon bugos. De te tudod...
2013. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most már amúgy is mindegy, de nem is erre vonatkozott a kérdésem
2013. okt. 21. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is U-m van, és olyan 30perc alatt megvolt minden kb.



De tényleg nem jó, hogy az elöttem szóló is írja, szóval csak egy jó tanács, (amit vagy megfogadsz vagy nem) de rakd vissza a 2.3-at majd. Igaz több minden van a 4.0-ban, de vmiért nem bírja ez a telefon.

2013. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Százalékrokonomnak:

A telefon bírná még a 4.1.2-t is, egyszerűen a Sony nem tud jól megcsinálni egy szoftvert.

2013. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Sony szoftvereivel egyáltalán nincs gond szerintem. Régebbi készülékeire jól hogy nem tud normális 4.x szoftvert kiadni Az U-n viszont gyönyörűen fut, semmi gondom nincs vele. Messze jobb, mint a 2.3. Egyébként régebben (1-2 hónapja) én is próbáltam a 4.-os szoftvert, az nagyon fos volt. Egy másfél órája megint rátettem, csak mert kék az ég, és teljesen más. Gondolom ez egy új frissítés, vagy a fene tudja.
2013. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdésre is válaszolva:

A program érthetően leírja a frissítés kezdetekor, hogy internetkapcsolattól függően nagyjából 30 perc. Nyilván egy 2MB/s-es nettel több lesz, míg egy 50MB/s-el gyorsabb.

2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pongrácz istván válasza:
a néró frissítése az hány percig tart?
2017. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!