Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy Mini2 vagy...

Samsung galaxy Mini2 vagy iPhone 3GS 16 gb?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni melyiket válaszam.

az iPhone 30 ezer és a mini 2 is. és mind a kettőböl tudnának engedni 25eft lenne az ár(uk)



2013. okt. 21. 20:42
 1/5 A kérdező kommentje:
ui:nem kell az hogy mind2 sz*r. szerintem jó telefon mind a 2 és hát holnapra kéne eldöntenem h melyiket vegyem. holnap délbe megyek dönteni és kellene egy kis segitség
2013. okt. 21. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen Iphone 3GS!


Lehet hogy már elavult Iphone, de azért az IOS miatt szerintem még mindig megéri megvenne, a Mini2-őn pedig még egy Subway Surfers is hajlamos megakadni (ismerősömnek olyan van). Szóval szerintem mindenképpen 3GS, csak kicsit könnyen törik a hátulja!

2013. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és a 3gs az gyors ? mert nem volt időm kipróbálni... :/
2013. okt. 21. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyors az ios miatt, csak a legújabb játékokat nem optimalizálják rá. Mini 2-n meg a subway surfers nem megakadni, az a csoda ha működni fog, rövid időn belül gondok lesznek vele. Az ájfon megvan ahogy van és működni fog évekig, a samsung meg nem éppen a megbízhatóságáról híres, akadni fog mint a szar és lemerülni indokolatlanul rövid idő alatt.
2013. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi h ezt mondom de egyik se. Az iphone is rovid idon belul elavul.
2013. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!