Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S-t megeri lecserelni...

IPhone 4S-t megeri lecserelni Samsung Galaxy S3-ra?

Figyelt kérdés
Vagy gyujtsek az s4re? Az meg egy 100as :(
2013. okt. 20. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Véleményem szerint nem.


Az S4 tud sok-sok hasznos valamint kevésbé hasznos okosságot, szerintem ugyanolyan bolodgan eléldegélsz nélkülük, szóval szerintem nem éri meg.


Ha esetleg még nem volt Anroidos telefonod, és valami újat szeretnél kipróbálni, akkor meggondolhatod, de én maradnék az IOS-nél, sokkal stabilabb rendszer, és jöhetnek a "túlárazott szar" kommentek az IPhone-re (egy kicsit valóban az), de neki már megvan, és szubjektív véleményem alapján kb. egy szinten van az S3-al, mondom ezt mint Androidot használó ember. Szóval szerintem ne válts, de ha szeretnéd kipróbálhatod a Droidot is :)

2013. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is hasonló véleményen vagyok. iPhone-om mellett használtam egy droid-os tabot, és nem volt ugyanaz az érzés, meg az hozzátartozik még mondjuk, hogy van egy néhány app, játék amit megvettem, és nyilván nem azért fizettem, hogy aztán egyszer ne használjam tovább az apple id-met.
2013. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
68%
Ne hogy lecseréld
2013. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!