Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játék telepítése SD kártyára...

Játék telepítése SD kártyára androidon?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Sony Xperia M készüléket, és nem boldogulok azzal, hogy játékot tegyek az SD kártyára. A belső memóriát sdcard0-nak írja, a memóriakártya pedig sdcard1. ha sdcard1re teszem a játékot (gta vice city-t próbáltam) akkor feltelepítem és nem találja azt a 1,4gb-nyi adatot amit az sdcard1/android/obb mappába tettem. És erre szeretnék valami megoldást, hogy hogy tudom beállítani elsődlegesre az sdcard1-et. Részletes leírást kérnék ha nem gond, mert nem vagyok valami nagyon profi benne.

2013. okt. 22. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Páromnak is ez volt a problémája aztán utána nézett


Képeket és zenét gond nélkül át lehet másolni


Játékokat csak akkor, ha rootolva van a telefon ami meg kockázatos mert tönkre is teheted a telefonodat.

2014. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!