Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetnék? Átvert a vodafone!

Mit tehetnék? Átvert a vodafone!

Figyelt kérdés
Jun. 3-án elhoztam egy előfizetéses okos telot havi 3500 ft Mátrix csomagban! Azt mondta a nő nekem, hogy havi 3500 ft amit lebeszélhetek és jár hozzá 100 db sms hálózaton belül és 90 perc hívás hálózaton belül és ugye ami a 3500 ft fölé kerekedik az a többlet és azt kell fizetni... ma felhívtam a vodát mert mindig magas számlám volt és nem tudtam elképzelni miért, persze már többször hívtam őket de nem tudták megmondani nekem. És ma kiderült, hogy a 3500 ft-ot NEM beszélhetem le és amit telozok azt kell fizetnem és rászámolják a 3500 ft. Ha pl én telozok 3880 ft-ot akkor ehhez hozzá adják a 3500 ft-ot, és ez volt a fura nekem, hogy mindig 7-8-9 ezer volt a számlám! Teloba a nő azt mondta nekem, hogy menjek be a boltba és kérjek valami panasz forma nyomtatványt, hogy téves információt kaptam a telefon megvételkor. Direkt többször rákérdeztem ott az üzletbe sőt még vissza is mentem mert hiányzott nekem egy közüzemi számla. Eladó magától mondta el a részleteket nekem és én vissza kérdeztem, hogy jól értelmezem-e! Kihez forduljak ilyenkor és mit tehetnék? Gondolom a voda majd azzal fog védekezni, hogy benne van a szerződésben ami igaz is gondolom és az eladó akár le is tagadhatja vagy azt mondja ő ilyenre nem emlékszik... huu de mérges vagyok most!
2013. okt. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulhatsz te bárkihez. Ezt vagy rosszul fogtad fel vagy beszoptad. Van egy szerződésed ami él és ezen semmi nem fog változtatni.
2013. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól fogtam fel... többször vissza kérdeztem az eladót! Ő nagyon azt mondta nekem, amit leírtam. Bemegyek reklamálni kitöltöm azt a papírt és mit érek el vele? Szerintem semmi se, úgy is rám kenik. Miért jó becsapni az embereket? Eladónak mi érdeke főleg, ha csak alkalmazott?
2013. okt. 22. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Miután senki nem fogott fegyvert a fejedhez, hogy írd alá azt a pár papírt, amit a jogászok szerződésnek neveznek, senki nem hibás, csak aki aláírta. Aki bármit aláír anélkül, hogy elolvasta volna, az megérdemli a tanulópénzt. Miután aláírtad, kijelentetted, hogy a szerződést elolvastad, és annak tartalmával maradéktalanul egyetértesz. Ezek a tények. Hogy egy ügyfélszolgálatos mit mondott, és arra utólag a kedves ügyfél hogy emlékszik vissza, az senkit nem érdekel.
2013. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De azért őszintén nem szemétség? Szerintem gerinctelen.... rák a gyomrát!
2013. okt. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!