Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.1-et frissítettem...

Android 2.1-et frissítettem PC Companionnal 2.3.4-re, de miért nem változott semmi?

Figyelt kérdés

Telefon: Xperia X8


Teljesen végigment a frissítés, mindent az utasítás szerint csináltam. Kiírta, hogy végzett, leszedtem a telefont, de az Android maradt 2.1-es. Miért nem sikerült, valamit nem jól csináltam, vagy mással van a baj?



2013. okt. 22. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy phone repair opciót egy gyári beállítás visszaállítását hard resetet és utána frissíts.

Itt vannak képek


[link]

2013. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
X8 nem kapott gyári 2.3-as frissítést. Így nem is csoda, hogy a gyári frissítőprogrammal nem fog menni.
2013. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is ez a bajom(szintén x8) én elvittem szakértőhöz is de akkor sem változott semmi :(
2013. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá hivatalosan 2.3-as frissítés! De ezt a 2. válaszoló már leírta!
2013. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hogy írták, hivatalos frissítés nincs, csak egyedi rendszerek.


Legkisebb belepiszkálással a GingerDX-et lehet feltenni gyári kernelre:

[link]

Ez 2.3.7-es verzió, de csak ajánlani tudom.


A kernelcserének érdemes utánaolvasni, mert bizonyos verziószám felett talán nem lehetséges, viszont ha cserélhető akkor 4.1.2-es android is mehet a telóra. Bár igazából a telefon hardveres korlátai miatt sok extrát az sem tud a 2.3-hoz képest.

2013. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!