Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon vagy tablet?

Okostelefon vagy tablet?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem ez az érdekes kérdés, ugyanis ugyebár tudtommal 2 alapvető funkció különbözteti meg a 2 készüléket: a méret, és hogy ugye a tabletekbe ha jól tudom nem lehet SIM-kártyát rakni. És mivel jelenleg van egy Androidos ZTE Skatem, ezért elgondolkoztam azon, hogy azzal tudok elvégre telefonálni, SMS-ezni stb. és a Tablettel a többi funkciót használnám ki, ugyanis van egy az LG G Pad 8.3, ami nagyon kedvező árfekvésű tudásához mérten, és nem tudom hogy e mellett döntsek, vagy valami 70.000 környéki okostelefon mellett? Minden egyes választ, nagyon szépen köszönök!

2013. okt. 22. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha felmerült benned ez a kérdés, akkor neked fölösleges a tablet.
2013. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Miből gondolod ezt?

2013. okt. 22. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:

előbb inkább valami normális telód legyen.

például :

[link]

2013. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Ugyanez a telefon vásárlására határoztam már lassan el magam, mikor is egy csodás hétfői napon a MA TV-ben bemutatták a G Pad-ot, és nekem rögtön megtetszett, úgyhogy most e két készülék között gondolkozok. Bár amint írtam, ha veszek tabletet akkor lehet hogy egy telefon csak telefonálásra, és SMS-ezésre kéne, a többi funkciót ellátná a tablet. De köszönöm a 2 nagyon gyors választ :)

2013. okt. 22. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:

a tablettel egy a baj, hogyha magaddal hordozod mindenhova, akkor feltűnő. és ez nem minden esetben szerencsés .

vedd meg a telót, azt hozzá lehet kötni tv-hez hdmi-vel lehet rajta nézni frankón hd filmeket és videókat, jövőre meg sokkal jobb tabletek is lesznek jobb áron (remélhetőleg)

2013. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


De viszont ez ugyanez a telefonokra is igaz, pár év múlva ugyebár abból is lesznek jobbak, jobb áron :) De szerintem telefont fogok venni, bármennyire is beleszerettem az LG G Pad 8.3-ba :)

2013. okt. 22. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
csábító egy jó kis tab, de azt csak otthon érné meg használni. mindenhova hurcolászni.. akkor inkább egy jó telefon. és ameddig kijönnek az újabbak addig valamit kell használni :D
2013. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát.. van 1 ismerősöm, akinek rendes telefonja nem volt, de vett 1 tabletet. Megvolt vele. De most vett 1 okostelefont is, igaz, csak 1 SGS-t, de bevallotta, hogy a tab mellé minimum kell 1 ilyen. Most pedig a tabletet nem nagyon használja. Én direkt nagy telefont vettem, hogy a tab és a telefon közt legyen, igen a Galaxy Note széria 2. készülékét választottam, és azóta nem is gondolkoztam el mostanában, hogy kellene-e 1 tablet.
2013. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Nagyon szépen köszönöm a részletes, kifejtős válaszodat :)


De én is éppen ezt mondom, elvégre az SGS nem sokkal tud többet mint a ZTE Skate, szóval az lehet hogy elég lenne mellé még egy ideig. A Note széria nekem is bejön, csak 90.000 ft-om nincs egy telefonra, remélem Karácsonykor mindenhol mindenféle leárazás lesz :)

2013. okt. 24. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
mikor 3éve megvettem a telefonom akkor jött ki az iPad is és akkor még én is hülyeségnek tartottam a tableteket, nem értettem miért jó és végül iPhonet vettem. viszont most inkább azt csinálnám, hogy vennék egy jó tabletet és mellette egy rosszabb telefont használnék. a nagy kijelző miatt sokkal jobban ki tudod használni. én biztos így csinálnám! mert igaz, hogy macerásabb magaddal vinni, mondjuk én ha elmegyek valahova mindig viszek táskát és akkor abba úgy is belefér. ha meg még sincs nálad véletlenül, de interneten akarsz megnézni valamit, vagy képet akarsz csinálni akkor a mostani telefonod se annyira rossz, hogy ne tudnád erre használni
2013. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!