Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok ma?...

Melyiket választanátok ma? Iphone 4s 180 euroért használtan (egy ismeröstöl) vagy Nokia Lumia 920 270-ért újonnan!

Figyelt kérdés
Szeretnék androidról valami újra váltani, ez a két lehetöség van ami jelenleg érdekel. Megadnám az apple-nek a lehetöséget is, de nem tudom hogy melyikkel járnék jobban....föleg hogy az iphone 2 éves használt lenne, bár teljesen jó állapotban van...

2013. okt. 22. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nokia újonnan. Egyértelmű.
2013. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nokia
2013. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 920!
2013. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ha a 4s-t újonnan veszem 390ért, akkor is a Nokia?
2013. okt. 22. 23:24
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Mindkettő korlátolt zárt rendszer,de az iphonere legalább sokkal több app van.
2013. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
36%
Milyen készülékről akarsz váltani ezekre?, mert tényleg jóval zártabb a rendszere mind a kettőnek, amit most akarsz venni! Újonnan meg ha megveszed az Iphone-t,akkor Jail Break-elni kell,hogy tudj valami nem Appel Store-os alkalmazást futtatni rajta,de ez garanciavesztéssel jár :/... Szerintem inkább maradj az Androidnál!
2013. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

htc desire


és a teló csak netezni, whatsapp meg zenehallgatásra kéne, úgyhogy a zárt rendszer még kedvezöbb is lenne

2013. okt. 22. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm, mindkettő jó választás szerintem. Nekem 920-asom van, nagyon szeretem, de az iphone és az ios is kellemes. Viszont, amit a WP8-ban szeretek, hogy ha a gépre dugom USB-n a telót, akkor simán másolhatok rá, nem kell hozzá iTunes meg Zune...
2013. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
így van, tudásban nem fognál mellé. szerintem ami döntő az a méret. ha nem zavar a nagyobb méret, akkor értelemszerűen a nokia, de valóban az App store jelenleg ellátottabb(bár ez is igények kérdése, hogy mely alkalmazásokra van szükséged).
2013. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én máshogy fogalmaznám 9. válaszoló mondatát: Ha nem zavar a kisebb méret akkor iPhone. Mióta 4,7"-os nokiám van egyszerűen nem tudom használni a kisebb telefonokat, nagyon picinek tűnnek(pedig nekem is akkora volt korábban), nem állnak kézhez, stb. Én inkább a 920-at venném, mert szerintem(és rengeteg iPhoneos ismerősöm szerint is) undorító az ios7
2013. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!