Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Nokia 1020-as szinte már...

Ha a Nokia 1020-as szinte már mindenütt, több, mint 2 hónapja kapható Budapesten (is), miért nem állít ki belőle egy mintapéldányt egyik mobilszolgáltató sem?

Figyelt kérdés
Megvétel előtt szerettem volna kézbe venni, hogy megnézzem élőben is, de idáig még sehol nem találtam olyan helyet ahol ki lenne állítva legalább egy mintapéldány. Miért? A Mammutban az egyik legnagyobb mobilszolgáltató pl. egyszer megcsinálta neki a helyet, kinyomtatta mellé a leírást, majd hetekkel később leszedték, és helyére raktak egy középszerű Samsung telefont. Miért csinálják ezt?

2013. okt. 23. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Allee-s T-pontban megnyomogattam pár hete, így ki van (volt?) állítva.
2013. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor ellátogatok oda is, ha ott már van belőle mintapéldány, köszönöm a tippet! :)
2013. okt. 24. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!