Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom felrakni a GB-t?

Solyom123 kérdése:

Miért nem tudom felrakni a GB-t?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy nem tudom fel rakni ascend g300ra a gingerbread romot. vodafone honlapjárol szedtem le a gyári gb romot és azt irják hogy csak B936ra és 37 re megy fel! B936al probáltam de meg áll a telepités és azt irja ki hogy installed failled egy sárga háromszögben, ez mitől lehet?? jelen pill most B952-őt raktam rá. És a dead trigger játék miért szaggat? 2.3 al nem szaggat?

2013. okt. 23. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne ilyen hulladék oldalakon keress szoftverfrissítést.. :)


[link]


Itt tuti le van írva, hogy hogyan kell lefrissíteni. Ha akarsz, akkor regisztrálsz és tudsz írni a fórumba, kapsz rá normális választ. Sok sikert!

2013. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a kérdéseidet, már össze-vissza mókoltad a telódat. menj az ajánlott fórumra és segíteni fognak.
2013. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát azért össze vissza nem mókultam. :) most te azt mókulásnak veszed ha a gépedre raksz xp professiponalt 3 orával késöbb windows 7et 1 nap mulva meg windows 8at?az nem mókulás mert bele nem nyultam garanciát nem vesztettem vele csak frissitettem és azért hogy megtaláljam a kellő képpen normális és gyors és nem olyan hardverigényes frissitést. azért h gyors legyen a telefon!
2013. okt. 23. 12:29
 4/15 A kérdező kommentje:
szoftverikusan nem bántottam a telefont! rootot nem raktam rá, processzort nem huztam, a telefont sosem gyilkoltam!!
2013. okt. 23. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán mókolta össze vissza. Én a sajátom szarrá mókoltam. ROM csere minden héten, Root, Storage csere, kernel csere, flash couter nullázás.... Volt már minden, csoda, hogy még bírja szerencsétlen.
2013. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát jah.. ccsak igazábol az nekem a bajom hogy ugye a telónak elvileg 512mb ramja van alapból! nekem ugye a 4.0.3 van rajta abbol is a B952 gyári frissítés. és nálam Beállítások alkalmazások futó fülek alatt azt irja hogy Ram 275mb foglalt és 112mb szabad ram van! de ezek össze adva sem adják ki a teljes 512mb ramot!!
2013. okt. 23. 12:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Root nélkül nem fog a GB visszamenni
2013. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


5.6 -os pont

2013. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ahha értem :) köszi a segitséget :) de ez a rott teljesen biztosnágos nem?
2013. okt. 23. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!