Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi, de mégis tartós és...

Régi, de mégis tartós és minőségi gombos telefon?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy Blackberry 8100 Pearl ebbe a kategóriába tartozik? A mostani telefonjaim mind tönkremennek egy idő után.

2013. okt. 23. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ez kiment a divatbol de nagyon jo telefon
2013. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nokia 3310 :)
2013. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó azért ennyire nem. Most rendeltem egy ilyen blackberryt újszerűen, remélem megérkezik és kibírja
2013. okt. 23. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos mazochista vagy,ha 6 éves szar blackberryre vágysz. Kaphatók ma is gombos új nokiák például.
2013. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

aha, nézzük csak:


[link]


ha negyvenezerrel számoltam, a negyedéből kijött egy lényegében okostelefon, igaz ezzel is csak .jar fájlokkal próbálkozom majd


a lényeg pont azon volt, hogy NE most készült legyen, a mostaniaknak, 2-3 év az életideje

2013. okt. 23. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az ilyen hulladék mobilokat kell nézni, én is jót nevettem rajta hogy ezért ennyit kérnek.

Én édesanyámnak egy Nokia 206ot vettem és nagyon szereti, 16körül már megkapod

2013. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!