Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet normális játékoka...

J.Tomi kérdése:

Honnan lehet normális játékokat letölteni ZTE Blade 3-ra, illetve játék problémára szeretnék tippet/megoldást?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:

A splinter cell conviction játéknál a pály a full fehér és ki is lép a játékból egy kis idő után.. A menü meg az emberek nem fehérek ..

Assassins creednél meg a játék legelején amikor ki kell zsebelni az embert utána egy vaskapun kell bemenni és s játék elkezd ugye tölteni de nekem nem tölti be a következő pályarészt hanem csak kilép a játékból....Lehet, hogy csak rossz helyről töltöm le őket nem tudom.... Előre is köszi a válaszokat..

2013. okt. 24. 00:54
 2/5 anonim ***** válasza:
a gyenge adreno 200 gpu az oka fõleg...
2013. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De pl NFS Most Wanted/Shift, pes 2012, critical mission..... meg simán fut rajta....Egyébként a the amazing spidermant tudod honnan lehet letölteni data fájllal együtt?Az olyanokat szeretem amik OBB fájllal vannak azok többnyire működnek...Ha gyenge a videókártya akkor minek van rajta 4.0-ás android?Én úgy tudom, h a játékoknak több fajtája van pl.: splinter cell conviction 2.2.3 vagy 2.1.2 és bladen futnia kellene ezeknek a játékoknak csak nem tudom melyik fajta mert van többféle....
2013. okt. 24. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
MINDEGY HONNAN TÖLTÖD LE,A JÁTÉK UGYANOLYAN,NEM SZÁMÍT A LETÖLTÉS HELYE!!! A Blade 3 az alacsonyabb teljesítményű telókhoz tartozik,de azért,amennyit fuzetsz érte egy elég jó telefont kapsz. Sajnos nem játékokra van kitalálva,mivel az 1Gb ram és a gyenge processzor semmi játékot nem fog vinni akadozas nélkül. DE! Vannak programok,amik -ha van elegendő tárhely- felgyorsítják a játékokat. A cleanmasteris tud ilyet. Jóval szebben és folyamatosan fog futni,de több helyet foglal. És hogy mindig 110%on menjen a jjáték,létezik RAM bővítés,ami az SDCard tárhelyéből vesz el adott értéket és RAMra fogja használni. A teló gyorsabb lesz akár 5x is.
2014. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a gpu akkor is adreno 200 marad, és a graphical processor a lényeg a játékoknál nem elsősorban a cpu...
2014. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!