Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szaggat a SuperGNES...

Miért szaggat a SuperGNES emulator androidos telefonomon?

Figyelt kérdés
Próbáltam google segítségével megoldást találni, de csak egy oldalt találtam, ahol a csávó azt írja, hogy ha PS3 kontrollerrel próbálja, akkor nem szaggat. Én nem akarok egy egész kontrollert venni ez miatt. Sony Xperia S telefonom van. Donkey Kong Conutry 1-2-3mal és az F-Zeroval próbáltam eddig. Ami még van, az a Super Mario All Stars és a Super Mario World. A lite, nem fizetős verziót töltöttem le google play segítségével.

2013. okt. 24. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj más emukat, van egy csomó. (NESre pl. JohnNES), de már DS gameket is lazán tudsz futtatni Androidon. (DraStic)

Amúgy ha komolyabban nyomod, akkor tényleg érdemes kontrollert venni hozzá, mert nagyban megnöveli a játékélményt.

Én wii kontrollerrel tolom a DS játékokat ;)

2013. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából a DS emulátor annyira nem érdekel, mivel amilyen játékokat szeretnék, azok még a Super Nintendo korszakból vannak. Donkey Kong 1-2-3, Super Mario, bár az van későbbi nintendokra is. A kontroller meg... Nem tudom. Nem tudom irányítani rendesen a képernyőn, mert nem érzem, hogy mikor nyomom le. De félek, hogy vennék egy kontrollert, használnám 2 napig és megunnám. Amúgy a wii kontrollert hogyan lehet csatlakoztatni androidos telóra? Vagy PC-n játszol?
2013. okt. 26. 13:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy kipróbálok más emulátorokat is.
2013. okt. 26. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem PCn, androidon.

A wiimote controller appot használom hozzá.

Itt a JohnNES, ami szerintem a legjobb NES emulator: [link]

Csak sajna most nézem, hogy nem támogat kontrollert...

2013. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha rendesen megy és nem késve érzékeli azt, amit csinálok, akkor azt meg fogom szokni. Viszont én SNES emulátort keresek. :S
2013. okt. 27. 05:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor SNES 9x EX+

Sajna csak wiit támogat.

A helyedben mielőtt megvenném a kontrollert, kölcsönkérném valakitől, akinek van, hogy működik e egyáltalán.

2013. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez egy probléma, mivel nincs egy olyan ismerősöm se, akinek lenne...
2013. okt. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!