Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S és P?

Sony Xperia S és P?

Figyelt kérdés

Elsőnek kinéztem a Xperia P-t aztán láttam, hogy az S pár ezerrel drágább, és jobb is hardveresen. Követező kérdések fogalmazódtak meg bennem:

Szerintetek melyiket érdemes venni?

Tényleg jó telefonok-e ebbe az árkategóriába(75 ezer körül, feljebb nem nagyon mennék)?

Akinek van S vagy P, a kijelzője mennyire karcolódik?

És esetleg, ha ismertek megbízható oldalt, ahonnan lehet rendelni(használt telefon nem érdekel), viszonylag olcsón, akkor kérem írjátok le. Előre is köszönöm!



2013. okt. 24. 18:51
 1/7 anonim válasza:
Nekem egyik ismerősömnek van S telefonja, és imádja. A képernyő nem karcolódik, bár neki a biztonság kedvéért van rajta fólia. Eddig csak pozitívat hallottam róla mindenfelől. Remélem kicsit tudtam segíteni.
2013. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sony Xperia S és P? Kérdésedben a válasz : Sony Xperia SP .
2013. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az lenne még a kérdésem, akkor hogy az SP miben jobb? Ha jól hallottam, akkor a kamerája nem a legjobb tesztképeken is egy kicsit festményes jellegűek. Miben jobb az S-től?(ami lényegesen érezhető, nem túl nagy eltérés van a kettő közt, szerintem)
2013. okt. 24. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
erősebb hardver, frissebb , tovább marad támogatott, bővíthető a memória memóriakártyával
2013. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár csak azon gondolkozom, hogy melyiket válasszam S vagy SP. Az S mellett azért vagyok, mert jobb a kamerája, kinagyítva nem annyira homályos, de viszont az SP-nek nagyobb a kijelzője, illetve jobb hardveresen. Szerintetek megéri csak a kamera miatt választani az S-t? Esetleg még megállja a helyét hardveresen az S?
2013. okt. 25. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem P van és továbbra is azt vennék. Az S nem volt szimpatikus, hiába jobb hardveresen, műanyag házas. Megfogtam a boltban, a hátlapja már a kezemben maradt, könnyen lejön. Az SP nagyon szép, nem is buta telefon, volt eszemben, hogy lecserélem a P-t, de nem tettem mivel fontos a videózási képesség és a SP nem remekel benne. A képminőséggel nem volt bajom, a hangminőséggel annál inkább. Hallgass meg egy P-vel koncerten készült videót majd az SP-t is. Állati módon elrontották a hangfelvételt.
2013. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!