Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

szóval ezeket nézegettem:

Samsung Galaxy S4,Sony Xperia Z1 és Iphone 5S,szerintetek melyiket érné meg megvenni,ha a pénz nem gond?

Most egy sima androidos telefonom van,kicsit nagynak tűnik az első kettő,vagy hamar meglehet szokni?Zsebre lehet vágni,vagy nem nagyon?

15/L


2013. okt. 24. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Helló, a méretet biztos meglehet szokni, nekem van egy 4.3 inches ZTE Skatem, és tervezgettem hogy veszek egy 4.7 inches telót, az egyik ismerősöm kölcsönadta kipróbálni, és egyáltalán nem tűnt nagynak az előzőhöz képest, annyi hogy ő vett rá egy ilyen gumírozott tokot, ami biztos fogást ad neki, így nem csusszan ki egyszer csak a kezedből, mert nagy telefonoknál ez probléma lehet. Én a Sony Xperia Z1-es javaslom, mert nekem szubjektív nagyon bejönnek a Sony mobilok, és a design-juk, de a másik kettő: a Samsung Galaxy S4 is egy jó kis telefon, sok hasznos és kevésbé hasznos extrával, de szerintem a Samsung mobiloknak elég ratyi anyaghasználatuk van, valamint az ÖSSZES Sasmung okostelefon ugyanúgy néz ki szerintem. Az Iphone 5s-ben szerintem van egy fölösleges ujjlenyomat-olvasó, valamint egy szintén felesleges 64 bites proci, viszont elég sép képeket lő, tudásához mérten szerintem túl is van árazva, akkor már inkább az Iphone 5. Na,ennyi lenne, remélem segíthettem :)
2013. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a pénz nem gond akkor mindahármat


Komolyra fordítva:Én a Sony-t ajánlanám, jó cucc!

A méretével nem lesz gond :)

2013. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Z1 a legjobb értelemszerűen.
2013. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy Z1
2013. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem samsung egyértelmű!!;):)
2013. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!