Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5: Első üzenet iMessage...

IPhone 5: Első üzenet iMessage helyett sima SMS. Miért?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy a névjegyzékben szereplő ismerőseimnek történő első üzenetküldés sima SMS és nem iMessage. Pedig tudom, hogy iPhone-juk van és be is van kapcsolva az iMessage. Ha válaszolnak, vagy ők írnak nekem először, akkor már O. K. , vált a buborék kékre. De ha kitörlöm a beszélgetést és én kezdeményezek újat, akkor a legelső üzenet mindig SMS (zöld. Az összes beállítást átnáztem, aktiválva van az iMessage, az Apple ID-mmel használom, meg van adva a mobilszámom, iPhone 5 IOS 7. 0.3-mal, beállítások visszaállítása megvolt, hálózati beállítások visszaállítása megvolt, ki-be kapcsolás többször is megvolt, tanácstalan vagyok. Ötlet?
2013. okt. 25. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény.
2013. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig vibert használtam erre, meg Whats appt.
2013. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nincs vele. belemész üzenetekbe(beállításokon belül), és ott fogadjunk be van kapcsolva, hogy küldés SMS-ként.
2013. okt. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze. Be van kapcsolva, de az csak arra vonatkozik, hogy ha nem elérhető az iMessage szolgáltatás, akkor elküldi sima SMS-ként. Az a beállítás nem azt jelenti, hogy alapból SMS-ként küldi. Kikapcsoltam próbából, de semmi változás. Anyone else?
2013. okt. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!