Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megjavíttatni vagy...

Megéri megjavíttatni vagy inkább újat vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ZTE Blade típusú mobilom, amit víz ért. Kiszárítottam, bekapcsol rendesen, csak az érintőképernyője nem működik. Elvittem pár szervizbe, volt, ahol nem is vállalták a javítását, több helyen meg azt mondták, hogy minimum 12-13 ezer forint lenne megcsinálni. Szerintetek megéri még megjavítani, vagy inkább plusz pénz rááldozásával vegyek egy újat. 3 éves a készülék, és ez már a 3. cseretelefonom, szóval azt sem mondhatom, hogy meg vagyok elégedve ezzel a típussal.

2013. okt. 25. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hülyeség, 2000 ft-ért kapsz új érintőpanelt, magadnak ki tudod cserélni. Viszont ha vizet kapott, lehet, hogy máshol is gond van, erre már 2000-et sem költenék. (Én szerencsés voltam vele, több mint 2 évig volt ilyen telefonom, hibátlanul szolgált végig.)
2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!