Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et szeretnék venni...

Gyuszika95 kérdése:

Iphone 4-et szeretnék venni megéri még? Van egy Ipad 4-esem és szeretnék mellé egy Iphonet csak a többi Iphone most nekem drága előfizetésest pedig nem szeretnék.

Figyelt kérdés
Nagyon nagy az Ipad és az Iphone közti sebesség külömbség? Estleg ez nagyon bosszantó tud-e lenni?

2013. okt. 25. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
iPhone 4 egy 3 éves telefon, ma már nem számít a legfürgébbnek. iPad 3 is érezhetően gyorsabb nála (főleg appok betöltésekor érezhető), hát még a 4. Hacsak nem kapod meg kifejezetten olcsón, én nem venném meg, nem egy időtálló beruházás, jövőre kijövő iOS8-at nagy valószínűséggel meg sem fogja kapni.
2013. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van, nem használhatatlan, de 1 éven belül máris érdemes lenne lecserélni. másik pedig az ára, mivel már a használtak között is mondhatni kifutó lett a támogatás hamarosan megszűnése miatt, ezért most megvennéd egy kb 55ezres áron, mert jelenleg még tartja, de 1 év múlva 30ért tudnád csak jó esetben.
2013. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

iPhone 4 tulajként beszélek:

Én egy 25K-ért megvett iPhone 3GS-ből indultam ki,abból lett egy xPeria P-m és a P-t elcseéltem iPhone 4-re,az iPhone 4-et hogy IOS 7 volt rajta/most is az van,az IOS 7 tényleg lassucska már ezen a telefonon de használható,egy IOs 5-el simán vállalható a sima 4-is,és ott viszonylag gyors is

2013. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!