Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenejobb, android vagy...

Melyik lenejobb, android vagy windowsphone?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy a szüleim megengeték hogy új telot kapjak. Ez elég ritka és ezért egy olyan telo kellene ami egy jó ideig jo lesz. De az van hogy nem tudok dönteni hogy android vagy wp rendszerest vegyek. Sok érvet kaptam hogy a wp jobb mert gyorsabb vagy hogy az android jobb mert több rá az app játék jobban nézki stb. Igaz nekem a telo 3 dologra kell: 1 alapvető telefonálásra

2 nettezni

3 játszani

És ez mind benne kellene 50.000ft körül. És tőletek kérném a segítséget hogy ilyen körülmények között melyik jobb android vagy wp. És ha konkrét a válasz van a kor mondjatok 1-2 én ezeket néztem ki: adroidra- Samsung Galaxy S andvance

wpre- Nokia lumia 520

Előre is kösz a válaszotokat.

Amit még kérek hogy a válaszba ne csak annyi legyen hogy andorid vagy wp hanem egy kicsi érvet.



2013. okt. 25. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az android sokkal jobb, mint a winphone, jobb a kinézete, a kezelőfelülete, sokkal több rá az app, és a jövő is az android felé hajlik.

Ha ajánlanom kellene telefont, azt mondanám, hogy vegyél egy Galaxy S2-t használtan.

Ha újonnan szeretnél, én az Xperia J-t, vagy Xperia L-t ajánlanám.

2013. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az Xperia L a legjobb 50000 körül [link]
2013. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké csak ezzel a kétválaszal én ugyanott vagyok haverjaim ismerőseim is mind eszt mondták hogy az adnroid azért jobb mert több app , játék meg minden de amiben jobb hogy több rajta a cucc abban van vele a probléma hogy ezek miatt lelassul lefagy stb. De amúgy köszi nagyon a válaszokat de még nyugodtan lehet írni és még annyit hogy ha pl azt mondogatjátok a wp nem jó a kor arra is okot előre is kösz
2013. okt. 26. 07:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ellenvelemeny : a wp8 jobb . Atomstabil rendszer,kisebb hardveren is kenyelmsen,akadasmenteseen elmegy . Nem kell random ujrainditgatni, hetente probalgatni ujabb romokkal es folyamatosn memoriat takaritani ,ha egyszeruen csak hasznalni akarod . Hogy zart ? Igen az .. Es ? Az osszes popularis program megvan az alkalmazasboltban , nagyreszt ingyen .. Jah hogy nem lehet ra jatekot lopni ? Meg olyat ..


Jah : nem,nem wp8 telefon van ,viszont volt szerencsem hosszabb ideig hasznalni az osszes plattform aktualis csucsmodelljet - igy szemelyes,szibjektiv tapasztalatokbol tudok irni.

2013. okt. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+1 WP 8
2013. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindegy csak legyen benne helyesírás-ellenőrző. :)
2013. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen android.

A wp még eléggé gyerekcipőben jár. (Olyan mintha egybenyomták volna az Android és IOS rossz tulajdonságait - - > Olyan zárt mint az ios és olyan bugos, mint az android :P)

Sokan vannak, akik azt monják, hogy stabil, pedig nekem van wp-os ismerősöm, akinek egy hónap alatt két szerviz az átlagos...

2013. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Androidot semmi képen ne vegyél nekem kétszer volt és még két magon is lefagyott bezárta az alkalmazásokat magától.

Internet nélkül meg meghalt.

4.3 a stabil operációs rendszer.

Az előzőeket miért nem lehetett volna megcsinálni?

Leakartam tölteni valamit majd 99%-nál megállt és kezdhettem előröl vagy napokat kellett várnom mire letöltötte.

Windows Phonera ha jól tudom 2-3 játék jön ki havonta

az Androidra 10-20

Kérdem én minek?

Amikor van vagy 60 féle zseblámpa, akkumulátor, utánzat ...

10 alkalmazást letöltöttem és ebből kb. 5-6 valamiért nem indult el. Kettő fölösleges volt és 2-3 volt ami úgy tetszett csak hogy vissza akartam menni az asztalra és semmi nem volt rajta majd nagy nehezen vissza töltötte amiket ki raktam. Szóval így alig lehet rajta csak pár játék/alkalmazás mert egyből lefagy.

Maga az Android Linux.

Volt olyan is ha jól tudom 4 magos gépen lefagyott kamerázás közben.

Nekem még fél év mire lejár a 2 év hűségnyilatkozat majd azután tudok venni telefont.

De én Androiddal úgy megszívtam amikor este kiírja hogy most egyik barátomat hívja pedig a telefon még a kezembe sem volt.

Meg nagyon sok alkalmazásnál kell engedélyezni hogy leveleket hívásokat helyadatokat figyelhet meg.

DE most minek egy játéknak?

Az adataidat azt se tudod éppen hova mennek mikor fotóz titokban egy képet majd küldi el kutyukimba.


Én Nokia Lumia 520-ast akarok venni már ha 5 hónap után is kapható.


Remélem eleget érveltem.

A Windows rendszer atom erős, gyors, stabil még olyat nem láttam volna aki nem szereti de aki kézben foglya.

És jó anyagból meg van csinálva.

Nokia hivatalos oldalán nem árt ha szét nézel.

Maga a készülékről nagyon sok minden le van írva.


És mindig úgy vegyél telefont hogy amire használni szeretnéd azt biztos hogy tudja.

pl: vaku este minek fotózzak meg mit, előlapi kamera a jó ég egy világon be se fogom kapcsolni meg az is minek.


Tehát ne legyen benne olyan ami biztos hogy nem kell.


Remélem segítettem.


Ha lehet majd privátba írhatsz hogy melyiket választod.


Köszi

2013. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 20:09

Hogy te mennyi baromságot összehordtál. Már a 2.3-as droid sem produkált ilyen bullshiteket amiket idehánytál.

Azokat az appokat amik nem futnak a telefonon eleve nem is lehet letölteni.

2013. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!