Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert olyan jo az iphone?

Miert olyan jo az iphone?

Figyelt kérdés

Most iphone 4 em van es nem ertem hogy miert van oda mindenki ezekert a telefonokert ,, a kameraja nem olyan jo pl s4 ben 13 megapixeles xperia z1 ben 20 megapixeles

A processzor lassu mas telefonokban 4 magos 2 ghz es vam ezekben max 1,2

Uj ios eleg rossz ..

Kepernyo sem tul nagy filmet nezni sem lehet rajta

Ugyhogy valaki mondja mar meg h miert szeretik ennyire az iphonet mert en mar elegge ruhellem ja es a legfontosabb a bluetooth minek

Van benne ha meg egy rohadt fenykepet sem tudok atkuldeni


2013. okt. 26. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

2-3 éve még jó volt, mikor az android rossz volt fagyott. Viszont idén már az android odaveri.

Hogy miért jó? Mert divat, semmi más:D

Nekem is Iphoneom van, de akkor a használhatóság volt nekem a szempont. 2 éves az Iphone 4s.:DAkkor jó volt, mostanra viszont a minősége rosszabb lett.

2013. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Az iphone szar szerintem!

Majd nem mindegyik változata ugyan ugy néz ki nincs bennne semi változatoság Az igaz hogy "okos" de nekem ha ingyen ajánlanák a legujjabbat akkor se kellene!

2013. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

először is ne hasonlítsunk már össze olyan telefont amit 3éve adtak ki egy olyannal amit idén! nézz utána 2010-ben a samsung és a sony milyen telefonokat adott ki, hasonlítsd vele össze és utána ítélkezz, hogy mi benne a jó! mert ha jól emlékszem akkor adta ki a samsung a galaxy S első telefonját talán (lehet nem így van, de akkor elnézést érte) és kíváncsi lennék, hogy melyiket választanád mert én tuti iPhonet!

próbáld ki az iPhone 5S-t amit most ősszel adtak ki és azthiszem tegnap óta lehet kapni magyarországon is. na azt hasonlítsd össze ezekkel a telefonokkal és utána mondjad azt, hogy neked melyik telefon tetszik.

és megjegyzem semmit nem számít az, hogy 13 vagy 20megapixles egy telefon kamerája, SEMMIT! 8megapixel után szerintem egy átlagos ember nem veszi észre a különbséget, max annyit, hogy egy 20mp-es kép több helyet foglal mint egy 8-as. ez csak ilyen parasztvakítás + utána úgy is teszed fel instagramra ahol meg megint nem számít

a processzor megint nem sokat mond mert az androidos telefonokba azért kell 4mag, hogy az androidot rendesen tudja futtatni

új iOS? ne haragudj, de hülye vagy ha feltelpítetted rá, mert komolyan mit vártál? hogy ugyan olyan jól fog rajta működni mint egy i5-ön? nekem i4em van mint neked. a megjelenésekor vettem és a 3év alatt nagyon meg voltam vele elégedve, de egyértelműen lehetett látni, mikor az új iOS-t feltelepítettem kicsit lassúlt és direkt ezért nem tettem fel rá az iOS7et mert csak sz@r lassú lett volna tőle. egyik ismerősöm feltette i4-re és ő se szereti annyira(én mondtam neki, hogy ne tegye). viszont tesőmnak i5-ön nagyon jól működik, DE AZÉRT mert megvan benne az a hardver!!!

én nem értek egyet azokkal az emberekkel akik a nagy tepsi telefonokat szeretik 5"-es kijelzővel. minek? egy kézzel nem bírod használni, zsebedben alig fér el és annyira meg úgy sem nagy, hogy ki tudd élvezni. ha ez kell vegyél egy tabletet, de jó... ez csak az én véleményem. viszont ha neked nagy kijelző kellett minek vetted meg ezt???

bluetooth: bluetooth headset, hangszóró amire bluetooth-szal is tudsz kapcsolódni,... ezért! amúgy ha i5-öd vagy annál jobb telefonod van akkor AirDrop-pal tudsz képeket küldeni.

2013. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

/a kameraja nem olyan jo pl s4 ben 13 megapixeles xperia z1 ben 20 megapixeles/

igazad lehet bár nem hasonlítottam még össze a kettőt de remélem tudod hogy a szoftveren több múlik mint a kamera megapixelén.

nem érdemes nézni a megapixeleket mert nem feltétlen a nagyobb felbontású készít jobb képeket.


/A processzor lassu mas telefonokban 4 magos 2 ghz es vam ezekben max 1,2/

lassabb de az IOS az stabilabb így ugyan úgy elvan az 1,2ghzes procival mint erősebb androidos az 4x1,5el.

a g enyóság ebben hogy a gyengébb hardverrel szerlet telót drágábban adják mint a csúcshardverekkel amiben komoly fejlesztési munkák vannak.


a képernyő az érthetetlen számomra is,sosem vennék iphone-t/mondjuk nem emiatt/,legnagyobb képernyője 4coll kész vicc.


azért szeretik sokan mert drága és emiatt divat lett.

ha az ára nem lett volna soha magas akkor nem kezdték volna el venni a fiatalok hogy ezzel menők legyenek mert azt sugallják hogy gazdagok.


a bluetooth pl jó autóban zene hallgatáshoz,vannak már 1din méretű fejegységekben is bluetooth ami kompatimilis androiddal és iosel egyaránt.

beszállsz a kocsiba és bluetoothos keresztül hallgathatod a kocsiban a telódon lévő zenéket.

2013. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok:

azért ezzel nem értek teljesen egyet, hogy divat telefon. igen sajnos sok ember azért veszi meg mert ájfón és menő vagyok, de sokan (mint én is) azért vettem meg mert a piacon nem találtam jobbat. én az androidot kimondottan nem szeretem, nem szeretem a szoftvert se, a telefonok nagy része meg sz@r. pl.: samsung. most komolyan, nektek ez az olcsó műanyag tetszik? én azért szeretem az iPhonet mert az tényleg olyan anyagból van + az úgy is van összeszerelve!

és itt megjegyzem, hogy nekem se tetszik annyira ez a hosszított forma i5-től + ez az új iOS7 nekem kimondottan nem tetszik, azért mert ez már tényleg majdnem olyan mint egy android, de ezt leszámítva egyik androidos telefon se jobb nála... még.

2013. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

/ igen sajnos sok ember azért veszi meg mert ájfón és menő vagyok, de sokan (mint én is) azért vettem meg mert a piacon nem találtam jobbat. /


a mai piacon már van azért bőven olyan teló ami felér velük.


lássuk mit szoktak felhozni előnynek


sebesség

a sebességet már egy 85ezerért kapható nexus 4 is elér,utána nem sokal drágábban ott az optimus G,aztán jönnek az xperia felső kategóriásai,samsung felső kategóriásai stb

mind vannak már olyan gyorsak és fagyni sem fagynak.


anyaghasználat

iphone üveg

nexus 4 üveg

optimus G üveg

htc one alumínium

androidok sem mind ócska műanyag

2013. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyi!

A sok hüle embert azt gondolja,hogy a hardver minden.

Meg a két telefon között nézd meg az eltérést.

A Samsung Galaxy S4 2013 március-ban jelent meg.Te ne akarj egy olyan telefont összehasonlítani,ami között 2 év különbség van.

1:IOS és Android között ég és föld a különbség.IOS a 2magos prociból kihozza azt,amit egy 4 magos processor tud.Emellett az IOS nem lassul be 3-4 év után sem,míg azért az Android fagyogat,mert nincs jól optimalizálva a készülék.

A Kamera detto.nem a megapixel számít.Nézd meg az Iphone 5S-t.8 megapixeles a kamerája,de jobbat csinál az Xperia Z1-nél és az S4-nél is.

A Bluetooh-val kapcsolatban pedig azt,hogy az Apple cuccokkal te ne akarj küldözgetni,mert Apple-Apple cuccra tudsz csak küldeni,vagy éppenséggel bluetooh-os billentyűzetet vagy egyéb kiegészítőt csatlakoztatni.


Azt tanácsolom,hogy mielőtt ilyen bugyuta kérdést teszel vel,gondold át,hogy mikor jelent meg az I4 és a Galaxy S4.

Ezután járj utána az IOS és az Android közötti különbségére.És végül NEM MINDEN A HARDVER-persze az is számít,de AZ OPRENDSZER hozza ki a hardverből remélhetőleg a maximumot.

még 1 pl.Mavericks és Windows.A Windows belassítja a hardvert egy idő után,míg a Macek nem.


NEM VAGYOK ELFOGULT IPHONE FELHASZNÁLÓ,CSAK IDEGESÍT HA VALAKI TÁJÉKOZATLAN,ÉS HÜL*E KÉRDÉST TESZ FEL.!!

2013. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vitát robbantottál ki!

Haverom S3-a van és már nagyon fagy meg minden..egy ideig jó majd belassul az andorid sok telefonnál lassu és sokat használ.Iphone gyors egyszerű és minőségi(bár drága) WP is már közeliti az Iphonet vagy már ottvan.

2014. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!