Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Torch 9810-es...

Blackberry Torch 9810-es okostelefonon hogy tudom a gyari beallitast visszaallitani?

Figyelt kérdés
Torolni szeretnem a megadott e-mail cimet, amit akkor adtam meg, amikor megvettem, es megcsinaltam a set up-ot. Azota mar megvaltozott az e-mail cimem, de nem merek uj sim kartyat beletenni, mert akkor a regi e-mail cimen kerne visszaigazolast, az pedig mar nem el.Valaki tudna segiteni?

2013. okt. 27. 04:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2013. okt. 29. 03:33
 3/4 robika88 válasza:
nekem ez az oldal nem jött be linkelne valaki egy másikat?
2013. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bemasolom neked a lenyeget:


"When you restore the factory default settings, all personal settings are reset. Follow these instructions to restore the factory default settings.

All phone data will be deleted. Data on your SIM isn't deleted.



1. Find "Security Wipe"


•Press the Menu key twice.•Press Options.•Press Security.•Press Security Wipe.2. Restore the factory default settings


•Press Emails, Contacts, etc., User Installed Applications and Media Card.

•When the box next to the menu item is ticked (V), the selected data will be deleted.

•Press the field and key in blackberry

•Press Wipe.

•The default settings are restored."

2013. okt. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!