Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ZTE Blade III-mal...

J.Tomi kérdése:

Milyen ZTE Blade III-mal kompatibilis játékok vannak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem már pár játékot a telefonomra pl.:

Assassin's Creed, Modern Combat, The Amazing Spiderman, Splinter Cell Conviction....... Ezeket olyan oldalról töltöttem le, aminél ott volt hogy ZTE Blade III-ra vannak. (android.mob.org/p319-android-4.0/), de az összes kidobott játék közben: A ........ alkalmazás sajnos leállt. Valami ilyesmi szöveggel. Kivétel a The Amazing Spiderman. Az összetevők letöltése előtt kiírja, hogy 'Checking Licence', és kilép... Nem tudom mi lehet a baj.... Hallottam már arról is, hogy többféle verziójú játékok vannak pl.: Assassin's Creed 1.0.2 vagy Assassins Creed 3.1.2, és ezek közül nem mindegyik jó ZTE Blade III-ra... Csak az a baj, hogy nem tudom honnan kéne letölteni játékokat.... Ti hogy szoktatok játékot tenni a telótokra, honnan töltitek le? Amik eddig futnak a telómon az a: Critical Mission:Swat, PES 2012, NFS Shift, GTA III 10-year... Előre is köszi :)



2013. okt. 27. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én játékot letölteni mobile9-ről és ncore-ról szoktam, meg persze az áruházból. Tudok mondani pár játékot, ami valószínűleg van blade 3-ra: bad piggies, csr racing, deer hunter 2014, minecraft pe, hill climb racing, fruit ninja, draw something 2, plants vs zombies 2, agent dash, ninjump.
2013. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta találtam egy The Amazing Spiderman-t ami jól fut a telómon.. :) Piratebay-ről szedtem le.... A többinél még mindig kidob amiket eddig próbáltam... :( Ami play-en van az a telefonnal kompatibilis? A fzetősekre gongdolok..., hogy megveszem 1500 Ft-ért és lehet, hogy nem is jó..... A fruit ninja megvan meg az amolyan alap játékok..: Hungry Shark 3, cs portable, speedx, doodle jump, angry birds..... Csak ezt a párat szeretném, hogy fusson a telómon amit leírtam...
2013. okt. 30. 11:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és multiplayer-es játékot tudsz nekem mondani amiket blutooth-on keresztül lehet játszani? Vagy még esetleg wifis is érdekelne.... Amit online lehet az nem jó, mindig kidob a szerverből...:(
2013. okt. 30. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Bluetooth multi az szinte csak komolyabb játékokban van és az is csak ios-ra, pl nova 3, modern combat 4. Droidra a talán egyetlen jó bluetooth multis cucc a virtua tennis, ami futna a telódon.
2013. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!