Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 3-mat vagy Samsung...

ZTE Blade 3-mat vagy Samsung Galaxy Fame-et vegyek? Ezek kompatibilisek?! Magamnak egy iPhone 5 64GB vagy egy Samsung Galaxy s3 LTE vagy egy Sony Xperia ZL-t vegyek?

Figyelt kérdés
Egy 7 évess kisfiúnak lesz

2013. júl. 5. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

7 évesnek ilyet: [link]

Magadnak pedig egy Xperia ZL-t.

2013. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek közül a kisfiúnak szerintem mind a kettő készülék megfelelelne (bár szerintem se kéne 7 évesnek okostelefon).

Magadnak...iPhone5-öt nem vennék, mert a másik kettő telefonhoz képest gyengébb, de itt van a 3 termék részletes összehasonlítása: [link]

Ha hallgatsz rám, akkor szerintem mindegy, hogy a sonyt vagy a samsungot veszed meg, mondjuk tudtommal aa legnagyobb telefongyártó a samsung.

2013. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!