Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az efs partíciót...

KrYsZ93 kérdése:

Hogy lehet az efs partíciót helyreállítani i9070 galaxy s advance nél?

Figyelt kérdés
Sziasztok szükségem lenne a segítségetekre. az lenne a problémám hogy van egy gt i9070 készülékem ami gyárilag független és 4.1.2 volt rajta fel probáltam tenni a cocore 8.0 át cwm el (de sajn önfejű voltam mert nem csináltam efs mentést) ami sikerült is csak mikor bebootol a teló a processeknél folyamatos force close van. és a recovery sem tudja csatolni az efs particiot. utánna felraktam odinnal a XEH 8GB XXLQE stock jb-t repart pipálva de ugyanaz. utánna felraxtam egy stock I9070XXLK2 OXXLI1 gb-t repart pipálva amivel csodaképpen müködik a telefon minden funkcioja imei,mac,build minden rendben de a recovery szintén nem tudja csatolni az efs particiot vmi multi csc fail-t ír . és nemtudom az efs particiot helyreállítani

2013. okt. 27. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

mélyebb hozzáértés kell hozzá, de itt egy tipp:

[link]

2013. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz ezzel segítettél tehát akk az van hogy kell rá tennem egy rootolt gb-t amivel még működik és terminal emuval ujrakreálni az efs partíciot nem de?
2013. okt. 28. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy kiszűrtem, igen. 3+1 file-ost keress lehetőleg.
2013. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké rendben köszi ;-)
2013. nov. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!