Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Youtuben zenét...

Hogy lehet Youtuben zenét hallgatni lezárt telefonnal?

Figyelt kérdés
Múltkor amikor megvettem a Gio-mat sikerült valahogy.. beraktam 1 zenét, lezártam a telefont és szólt, ugyanúgy tudtam közbe facebookozni meg bármit, most nem megy, leáll a zene.. valami beállítás lehet? Tuti hogy lehet mert valahogy sikerült.. o.O
2013. okt. 28. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem válasz, de ha lezárod a telefont, hogy tudsz Facebookozni és bármit?
2013. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem lezárt telóval facezni.. hanem lezárt állapotba is szólt a zene youtuben meg fb közbe is, magyarul bármit tudtam csinálni közbe
2013. okt. 28. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet a Youtube alkalmazást a háttérbe téve használni
2013. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, ez 100% mert úgy használtam, de azóta sehogy sem jön össze, miért kérdezném ha nem lenne igaz? :D
2013. okt. 28. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen Android van rajta?Volt frissítve azóta?
2013. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2.3, és nem. csak a gyári beállítások lettek visszaállítva (de mielőtt használtam azelőtt is vissza lett tehát ez miatt nem lehet)
2013. okt. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!