Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom váratlanul megszak...

A telefonom váratlanul megszakad kiszámíthatatlanul hívás közben. Lehet ennek oka valamilyen applikáció?

Figyelt kérdés

Xperia S telefon. Tele van nyomva mindenféle appal, avast, navigon, igo, call blocker, mobile data counter, meg ilyenek.

És ha ttelefonálok egyszerűen szétkapcsol a vonal. De nem ám időközönként, bármikor, néha 10 mp után, néha 15 perc dumálok, és szétkapcsol a vonal.

Lehet ennek oka valamilyen program? Szedjek le mindent, hátha jobb lesz?

Nem hiszem, hogy a szolgáltató a rossz, mert kb bárhol vagyok történik ilyen!

Nem én rakom le, elvan sötétülve a kép, nem tudom az arcommal megnyomni!



2013. okt. 28. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Le is írtad, mi a baj.


Vírusírtó felesleges, telefonra nincsenek vírusok... illetve vannak, de csak k*va buta felhasználó kap (ha érted).


2. Task killered is van gondolom, meg cleaner, meg ilyenek. Na most ezek mind-mind felesleges appok, csak a rendszert teszik tönkre.


Csinálj egy gyári beállítások visszaállítását, majd SUS-sal húzd újra a rendszert.


Ezek után semmi task killer, meg vírusírtó hülyeséget ne rakj fel, mert sajnos így fogsz járni (Sony oldalán is ki van írva, nem véletlen)!

2013. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De avastban van telefon megtaláló cucc, ha ellopják.. Az jó nem?
2013. okt. 28. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat le tudsz tölteni külön is hozzá... az avast csak lassítja a rendszert.
2013. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!