Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik hogy valaki vesz/kap...

Létezik hogy valaki vesz/kap egy iPhone-t és egyszerűen nem szereti meg?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasom az apple védőktől hogy nincs pénzed rá azért nem tetszik.És akinek van pénze rá,megveszi de nem tetszik neki?
2013. okt. 28. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a napokban unokatesóm felajánlotta hogy hoz egyet.Angliában lakik.Mondom hozzon nyugodtan.Na múlt hétvégén (26-án)haza is jött,ideadta,használtam egy kicsit de kb.2 óra múlva le is b. sztam az asztalra és inkább visszatértem a jó "öreg" Samsung Galaxy S4-emhez.Jelenleg a fiók mélyén hever eredeti dobozában,majd valamelyik munkatársamnak eladom.Legalább lesz egy kis pénzem.:D
2013. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első ne kamuzz már...vérig samsung fan vagy, oszt azé belemész, hogy hozzon az uncsid egy iPhone-t, és addig félreteszed az S4-ed...


egyébként igen, van ilyen, bár kevés. ennek oka az, hogy 3 ember veszi meg. Az egyik az, akinek amúgy is világ életében Apple termékeket használt, ezek tudják is, hogy mit vesznek. A másik azok, akik felvágásból veszik...annak meg ugye k_rvamind1, mit használ, csak jól nézzen ki, mikor előveszi a zsebből...és van a 3. embertípus, aki nyitott mindenre, és itt ugye van egy olyan sansz is, hogy kipróbálja, de nem jön be...

2013. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Szóval nem említettem hogy félretettem csak gondoltam hogy adok egy esélyt az iPhone-nak is.Kár volt.Eddig ugyanis csak egyszer volt a kezemben 1 iPhone 4 az is csak egy hétig.Attól agyf. szt kaptam ezért gondoltam hogy egy iPhone 5s talán jobb lesz.Habár a specifikációkból láttam hogy nem valami nagy eresztés de hátha mégis...Nos,a végeredmény ugyanaz mint az iPhone 4 esetében.Csak azt nem adhattam el,ezt meg igen.

2.Nem vagyok Samsung fan,csak nálam már bizonyított a Samsung minden téren ezért nem szívesen váltok.De volt már korábban Nokiám,sőt Sonym is.

Erről ennyit.

2013. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!