Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2.3.4 androidról 4. 0.4-re...

2.3.4 androidról 4. 0.4-re sony Wt19I telefonomat hogyan tudnám frissíteni?

Figyelt kérdés

hali.

az lenne a gondom, hogy voltam szervizbe a telómmal mert valamilyen oknál fogva letiltotta a hívásokat a telefon..és ott annyit csináltak vele hogy a 4.0.4 androidomat visszatették 2.3.4 androidra..így ezt a problémát meg is oldották...(de mint utobb rájöttem egy alkalmazás hibájából nem tudtam hívni a telefonon) Ezért visszaszeretném tennia a 4.0.4 andoridot mert ez hazsnálhatatlanul szar ami most van rajta.

Na most ha belépek a beállításokba--> a telefonról--> szoftverfissítés: azt írja: a telefonon a legújabb szoftver érhető el. a telefon napra kész.

Sony PC companion-nal ssem tudok mit kezdeni vele a gépen. amikor befejezném azt írja hogy nem iskerült próbáljam újra vagy valami ilyesmit..már rohadt ideges vagyok.

Mit tundék vele kezdeni? (bocs a helyesírási hibákért csak sietnem kellet az írással)



2013. okt. 28. 15:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!