Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony wt19i telefont 4. 0.4-ről...

Sony wt19i telefont 4. 0.4-ről szervizi okok miatt 2.3.4-re lett visszatéve. Hogyan tudnám újra frissíteni a 4. 0.4 androidra? Bővebben megfogalmazva lent.

Figyelt kérdés

Egy olyan gondom lenne, hogy ügye volt egy probléma, hogy nem tudtam hívni a telefonommal..de bejövő hívásokat kaptam és üzenetet is illetve üzenetet én is tudtam küldeni.

Na most én elmentem a t-mobile szervizbe. Ott azt mondták, hogy egy régebbi szoftver tudnának rárakni hátha úgy jó lenne, mert lehet hogy a 4.0.4 androidot nem bírta a telefonom. Mondtam nekik hogy már 1 éve ezt van rajta(így vettem)

de azt mondták, hogy lehet nem bírta a terhelést

És ügye visszatették szépen a 2.3.4 androidot a telefonomra, ezáltal meg is oldódott a hívásos probléma.

Viszont mikor újrarakták és mondták, hogy most már jó azt is megemlítették, hogy lehet valami alkalmazás miatt nem működött.

Utána pedig rájöttem, hogy én egyszer letöltöttem egy ,,álhívás'' alkalmazást. És ebben az alkalmazásban voltak olyanok is hogy : ne tudjanak hívni, nem fogadok bejövőket, kimenő letiltása stb. És kölcsön adtam egyszer a telefonomat és használtam is ezt az alkalmazást azzal a válaszható ,,pozícióval'' hogy kimenő letiltása. (talán itt kért is valami jelszót amivel fel lehetett oldani. És mikor néztem a beállításokat ott volt hogy minden kimenő letiltva és ott is kérte a jelszót...persze én ezt nem tudtam mi volt. mert mikor észrevettem hogy már nem tudok hívni a telefonon az alkalmazás rég nem volt rajta a mobilomon. (Ezáltal valami vírusra ill. nem teljes törlésre következhetek, azért vettem később észre mert nem sűrűn hívogatok. )

Tehát így a végére a kérdésem az lenne, hogyan tudnám frissíteni 2.3.4-ről 4.0.4 vissza a telefonom? Sony Pc Companion-amit irtak hogy szükséges hozzá egyszerűen nem engedi. beállítások--> A telefon adatai--> szoftverfrissítés--> itt pedig ezt írja: A sony erisson legújabb szoftverrel és alkalmazásaival rendelkezik.

A telefon naprakész.

Sony Erisson Live with walkam [WT19i] telefonról van valójában szó!

Előre is köszönöm szépen mindenkinek! És elnézést ha valamit rosszul írtam a végére már én is belegabajottam.....

További szép napot mindenkinek! :)



2013. okt. 28. 16:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!