Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért irja k a telom a képerny...

Miért irja k a telom a képernyő alján hogy csökkentett üzemmód?

Figyelt kérdés
hát az a helyzet hogy sokáig el volt veszve ma találtam meg igy a zárolási alakzatot is elfeletettem de szerencsére eszembejutott pedig má majdnem latörlöltem róla mindent mert csak igy lehetett volna megoldani és most meg akármit csinálok ha csak ugy alapjratba megy ha a menübe vagyok ott kihozza alul hohy csökkentett üzemmód?? az meg hogyan került oda?? még le sincs merülve h takarékoskdna v mittudomén szoval azt nemtudom mért irja ki meg a másik problem- hogy bekapcsoltam a wifit ki is jelzi hogy van 3-mas erőségű jel és nem hajlandó belépni a google play-be miért??? többször próbáltam ki be kapcsolni a wifit megin belépni és nem lép be behozza h nincs kapcsolat és alatta meg egy "újra" faliratú gomb hiába nyomom kihozza megin ugyanezt akkor most mi a fene baja van??? jam amugy sony xperia azt nemtudom pontosan a nevét de teljesen ugyanez: [link] lehet hogy eiatt csökkentett üzemmód felirat miatt nem akarja behozni?
2013. okt. 28. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
na jó vagy még több kérdést köszi jó kérdés !!! a válasz egyszerű szorzod a 6 reciprokával és azt elosztod öttel és megvan az eredmény!! Ez a válasz a kérdésedre remélem használt!!!!
2013. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!