Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon-guruk figyelem! Ma...

Telefon-guruk figyelem! Ma vettem egy telefont, elvileg gyárilag függetlent. Azonban az gyanúm, hogy mégsem az! Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Onnan a megkérdőjelezés oka, hogy a névjegy->szolgáltatónál a "Telekom DE" van megadva, vmint hogy a explorer kezdőlapja is t-mobilos volt. Valamint, hogy az egész rendszer németül kapcsolt be. Hogyan tudom bizonyítanom, hogy nekem ténylegesen igazam van és kötelesek legyenek kicserélni v vissza fizessék a pénzem? Direkt függetlent akartam, ezért lenne fontos nekem ez a téma...

2013. okt. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol, kitől, mitől, milyen módon vásároltad?
2013. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy pesti telefonokkal foglalkozó cégtől rendeltem webshopon keresztül. Nevet még nem akarok mondani, míg nem biztos, hogy igazam van, nem akarok negatív reklámot adni nekik.
2013. okt. 28. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Új készülékként adták el, dobozában, használati tuasítással (magyar), garanicával, mindennel együtt?

Önmagában az, hog németül akar kommunikálni, sokat nem jelent. Esetleg azt, hogy német iprotra szánt eredetileg, s szürkén jött be az országba. De még ez sem bizonyos.

Nem tudod kipróbálni többféle kártyával?

2013. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahogy mondod, teljesen új készülék, dobozában, német használati utasítással, garanciával.


Az a gond, hogy micro sim kell bele, az pedig nincs elterjedve ismerőseim körében sajnos.

2013. okt. 28. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
de még neked sincs SIM kártyád? (bár én se dobnék ki 4500-at lecserélésnél, és nem is vágatnám a meglévőt, ha nem 100%, hogy független-e a telóm).
2013. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sim kártyám van, csak nem micro, hanem a régi fajta. Darabolni én sem szeretném, csak ha már nincs más mód rá...
2013. okt. 29. 07:12
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

Az, hogy valamilyen szolgáltató módosított androidja van rajta, nem jelenti, hogy biztosan hálózatfüggő, csupán azt, hogy egy bizonyos szolgáltató adta ki.

Ki sem volt próbálva magyarországi kártyával?

2013. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, még nem lett kipróbálva. Nagyon remélem, hogy igazad van :)
2013. okt. 29. 07:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ma kipróbáltam és minden fasza, működik :)
2013. okt. 29. 18:59
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Nem tudom, mi a pillanatnyi helyzet ebben nálunk, de "nyugaton" néminemű plusz árért az előfizetéshez is tudsz alapból független készüléket venni.

Kanadából spec nyugodtan lehet telót venni, mert ott a kártyafüggőség törvényileg tiltva van. :)

2013. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!