Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kérdésem az lenne, hogy...

A kérdésem az lenne, hogy érdemes e blackberry-t venni? (Q10-re gondoltam)

Figyelt kérdés
új telot veszek, és valami jóféle(jó kamera, gyors stb,,,) querty billentyűzetes érintős dologra gondoltam, mert sokat írok, zenehallgatásra netezésre fotózásra használnám elsősorban. Blackberryt néztem de vannak akik azt mondják nem érdemes de valaki azt mondja jó telo. milyet válasszak (ár az most mindegy)

2013. okt. 28. 22:12
 1/2 anonim válasza:
A fenti célokra tökéletes, használok egyet már pár hónapja. Ezekben jó döntés lesz.
2013. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
Én is hónapokig szemezgettem vele, de elnézve a Blackberry (cég) jelenlegi állapotát (valószínűleg most darabolják szét és adják el részenként), nem érdemes semmilyen BB telefont venni. Helyette inkább valamilyen Android (HTC, Sony vagy Samsung), Nokia Lumia vagy iPhone, amelyik tetszik -- ennek a három rendszernek van jövője.
2013. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!